Bądź zawsze na bieżąco,
otrzymuj Alert ALTO

Zapisz się do newslettera
Ważne teraz

Risk Advisory – ALTO z nowym Partnerem i nową linią biznesową

Risk Advisory – ALTO z nowym Partnerem i nową linią biznesową

Premiera Raportu Made in Poland 2024

Premiera Raportu Made in Poland 2024

Raport BEAS – potencjał biznesowy Lublina

Raport BEAS – potencjał biznesowy Lublina

ESG w ALTO – Ewa Solarz pokieruje nową linią biznesową

ESG w ALTO – Ewa Solarz pokieruje nową linią biznesową

Zespół

Paweł Fałkowski

Chief Executive Officer

Kamil Lewandowski

Chief Growth Officer

Sylwia Kulczycka

Partner & Doradca Podatkowy

Aleksandra Bońkowska

Partner & Doradca Podatkowy

Daniel Banach

Partner & Doradca Podatkowy

Tobiasz Dolny

Partner & Doradca Podatkowy

dr Marcin Domagała

Managing Partner / Risk Advisory

Aneta Grzyb

Partner, Doradca Podatkowy, Adwokat

Ewa Solarz

Managing Partner / ESG

Rafał Tołwiński

Partner & Doradca Podatkowy

Dagmara Witt-Kuczyńska

Managing Director

Katarzyna Adamowicz

Senior Manager & Doradca Podatkowy

Anna Borowska

Senior Accounting Manager

Agata Małecka

Senior Manager, Doradca Podatkowy, Adwokat

Karolina Mazurkiewicz-Grzybowska

Senior Manager & Doradca Podatkowy

Karol Migas

Senior Manager & Doradca Podatkowy

Dominik Niewadzi

Senior Manager & Doradca Podatkowy

Tomasz Fiałek

Counsel & Adwokat

Załaduj kolejne

Nie znaleźliśmy nikogo takiego

Pokaż cały zespół

Dlaczego ALTO?

W ALTO najważniejsi są ludzie. To oni, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są w stanie dostarczać kompleksowe wsparcie w realizowanych projektach, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, zapewniając tym samym poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszym klientom.

W ALTO tworzymy przestrzeń do rozwoju. Dla naszych klientów by z nami rozwijali swoje biznesy i dla naszego zespołu żebyśmy wspólnie uczyli się od siebie i tworzyli najlepszy zespół ekspertów na rynku.

W ALTO mierzymy wysoko i myślimy nieszablonowo. Wykraczamy ponad standardy. Łączymy wiedzę z zakresu podatków, księgowości i technologii z wiedzą branżową. Rozumiemy potrzeby biznesowe zarówno tych, którzy dopiero startują, jak i tych którzy prowadzą firmy już od wielu lat.

Dowiedz się więcej!

Działamy globalnie

Jesteśmy członkiem Allinial Global - stowarzyszenia niezależnych firm doradczych i księgowych wykorzystującego globalną i lokalną wiedzę i doświadczenie 38 000 wybitnych specjalistów z ponad 260 renomowanych firm w 107 krajach.

13+ lat doświadczenia

Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam patrzeć na biznes przekrojowo – wiemy, co i jak robić, aby wesprzeć Cię w realizacji założonych celów.

150 osób w zespole

Stale powiększające się grono ekspertów może pracować na sukces Twojej firmy.

10 000+ prowadzonych spraw

Pomagamy zarówno w codziennych aspektach prowadzenia biznesu, jak i nagłych sytuacjach.

Paweł Fałkowski

Chief Executive Officer

Paweł jest współzałożycielem i CEO w ALTO.

Kamil Lewandowski

Chief Growth Officer

Kamil jest współzałożycielem oraz CGO w ALTO. Jest odpowiedzialny za strategię rozwoju grupy ALTO. Odpowiada także m.in. za działania w obszarze bussines development oraz marketingu.

Sylwia Kulczycka

Partner & Doradca Podatkowy

Sylwia Kulczycka jest Partnerką Zarządzającą linią biznesową TAX w ALTO. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla branży Life Sciences, IT oraz usług profesjonalnych.

Aleksandra Bońkowska

Partner & Doradca Podatkowy

Aleksandra od wielu lat doradza klientom z branży finansowej, w tym w szczególności zakładom ubezpieczeniowym, instytucjom rynku płatniczego oraz branży telekomunikacyjnej i ICT.

Daniel Banach

Partner & Doradca Podatkowy

Daniel jest partnerem w ALTO. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla inwestorów finansowych (głównie funduszy private equity) oraz klientów z branży nieruchomości.

Tobiasz Dolny

Partner & Doradca Podatkowy

Tobiasz jest partnerem w ALTO. Kieruje dedykowanym zespołem, który koncentruje się na doradztwie podatkowym dla funduszy inwestycyjnych i zarządzających aktywami. Jego główne obszary specjalizacji to CIT, VAT oraz rozliczenia podatkowe instytucji fin...

dr Marcin Domagała

Managing Partner / Risk Advisory

Marcin jest Partnerem Zarządzającym biznesową linią ALTO Risk Advisory. Jest doświadczonym liderem, którego kariera wiodła od świata nauki do świata biznesu.

Ewa Solarz

Managing Partner / ESG

Ewa to Partnerka Zarządzająca stojąca na czele zespołu ESG w ALTO. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG.

Rafał Tołwiński

Partner & Doradca Podatkowy

Rafał jest doradcą podatkowym z ponad 15-letnim doświadczeniem. Stoi na czele zespołu Personal Tax Services, działającego w ramach podatkowej linii biznesowej grupy.

Poznaj cały zespół

ALTOhours

Praca w ALTO to nie tylko realizacja codziennych zadań. To wyjazdy, szkolenia, integracje… i czas spędzony w gronie sympatycznych i kreatywnych ludzi. Zobacz, jak to robimy w ALTO.

Integracja zespołu Tax

Team spirit w nas nie gaśnie! Ostatnio w ramach integracji zespołu TAX mieliśmy okazję spotkać się w większym gronie, by spędzić miło czas oraz zmierzyć się z szeregiem wyzwań. Spotkanie rozpoczęliśmy od serii profesjonalnych animacji, podczas których w mniejszych grupach w ramach team buliding-u rozwiązywaliśmy zagadki. Później mieliśmy szansę zamienić się w prawdziwe gwiazdy estrady i dać na scenie popis swoich wokalnych umiejętności podczas karaoke.

Wyróżnienie "Friendly Workplace" dla ALTO!

Jak uzasadnia kapituła konkursu: „nasze wyróżnienie przyznajemy w szczególności za kulturę organizacyjną ALTO, skoncentrowaną na pracowniku i budowaną na gruncie wartości, takich jak współpraca, otwartość, odpowiedzialność, odwaga. (…) Bardzo wysoko oceniamy troskę ALTO o komfort i atmosferę pracy oraz sferę Work Life Balance. Składamy wyrazy uznania za program Family Day oraz ALTOwarriors. (...) Równie wysoko oceniliśmy zaangażowanie ALTO w ochronę zdrowia pracowników, w tym edukację na rzecz profilaktyki prozdrowotnej. Naszą uwagę zwróciła także obecna w firmie kultura dzielenia się wiedzą".

Jak pracuje się w ALTO?

Katarzyna Zadroga
Senior Consultant

W ALTO najbardziej podoba jej się podejście do człowieka - możliwość rozwoju i zajmowania się tym, co ją interesuje oraz to, że cały zespół gra do jednej bramki.

Zuzanna Ziembińska
Social Media Manager

Bardzo ceni sobie to, że w ALTO ma poczucie sprawczości, wyjątkową atmosferę i zgrany zespół. Mówi, że podoba jej się dynamika pracy dzięki czemu może się uczyć na nowych wyzwaniach, ale zawsze czuje, że może liczyć na wsparcie swojego teamu.

Przemysław Gut
Business Development Director

Przemek w ALTO ceni sobie przede wszystkim ludzi, za pomoc i wsparcie. Lubi fakt, że każdy dzień pracy to gra zespołowa, a cel i wartości są wspólne.

Katarzyna Walczak
Marketing Director

W ALTO ceni sobie relacje międzyludzkie i panującą tu atmosferę, ale przede wszystkim dużą swobodę w prowadzeniu projektów, co pozwala na zwiększoną dawkę kreatywności.

Tobiasz Dolny
Partner & Tax Advisor

Tobiasz za szczególnie dużą wartość uważa fakt, że ludzie, którym zaufał dołączając 10 lat temu do ALTO, też go tym zaufaniem obdarzyli (i niezmiennie darzą). Od początku powierzano mu nowe wyzwania i nowe możliwości. Jest dumny ze ścieżki, którą przeszedł w ALTO.

Dominik Niewadzi
Manager & Tax Advisor

Dominik w ALTO ceni sobie przede wszystkim ludzi, z którymi pracuje. Szczególnie super atmosferę, oczywiście bez uszczerbku dla jakości pracy. To dla niego miejsce, gdzie znajduje przestrzeń do rozwoju swoich licznych pomysłów i planów, a jedocześnie otrzymuje niezbędne wsparcie, kiedy tylko go potrzebuje.

Katarzyna Cymerman
Chief Accountant & Team Leader

W ALTO podoba jej się kierunek, w którym rozwija się dział Accounting oraz bardzo docenia ludzi, z którymi pracuje - dzięki ich wiedzy i wsparciu czuje duży komfort pracy. Kasia uwielbia też wszelkie wewnętrzne inicjatywy w ALTO.

Agata Małecka
Senior Manager, Tax Advisor & Advocate

Agata mówi, że ludzie w ALTO są fantastyczni, ciekawi, inteligentni, zabawni, bardzo profesjonalni, a jednocześnie ludzcy. Uważa, że tworzymy zgraną ekipę: tak w pracy, jak i poza nią.

Natalia Bartosiewicz
Business Support Coordinator

Poza ludźmi i relacjami, w pracy w ALTO ceni możliwość zachowania równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, elastyczne godziny pracy oraz możliwości korzystania z home office. Mówi, że w pracy najważniejsza jest atmosfera, która sprawia, że przychodzi się do niej z przyjemnością - i tak właśnie jest w przypadku ALTO.

Żaneta Chojnacka
Senior Consultant

W ALTO ceni sobie wspaniałych pracowników i atmosferę pracy, jaką tworzą. Lubi to, że dzielą się wiedzą i pomysłami. Jak sama mówi - to dobre środowisko dla rozwoju, nauki i szlifowania kompetencji. Tutaj bycie profesjonalistą nie wyklucza się z byciem sobą.

Agnieszka Marchlewska-Sawicka
Assistant Manager

W ALTO Agnieszka docenia możliwość zachowania work-life balance, a także ludzi, którzy tworzą zgraną ekipę zarówno w pracy, jak i poza nią. Lubi też możliwość otwartej i bezpośredniej rozmowy „z samą górą” odnośnie swoich potrzeb i pomysłów.

Katarzyna Podgórska
Independent Accountant

W ALTO najbardziej lubi ludzi, którzy tworzą tą organizację, i codzienne wyzwania. Jak sama mówi: „Firma ciągle się rozwija, a z nią pracownicy. Uważam, że to jest super. Bardzo podobają mi się też różne akcje, które są tu przeprowadzane: różowy październik czy mikołajki dla dzieci”. Kasia zaznacza (co bardzo miło nam słyszeć), że u nas ciągle dzieje się coś pozytywnego.

Arkadiusz Jarmuł
Junior Accountant

Arek uwielbia atmosferę panującą w ALTO. To, że każdy jest do siebie przyjaźnie nastawiony, pomocny i wyrozumiały. Imponuje mu działalność dziewczyn z marketingu i administracji oraz organizowane przez nie akcje okolicznościowe, jak na przykład Mikołajki czy Wielkanoc. Jak sam komentuje: „Cieszę się, że pracuję w zespole, na którego pomoc zawsze mogę liczyć. Podziwiam w jak szybkim tempie rozwija się ALTO i staram się dotrzymać mu kroku”.

Agata Matlakowska
Administration Senior Specialist / Reception Supervisor

Agata w ALTO docenia zgrany zespół i relacje z ludźmi. Otwartość na nowe pomysły, na zmiany, na ulepszenia. Nowe projekty, w których może się rozwijać i realizować swój potencjał.

Katarzyna Purtak
Administrative Director

W codziennej pracy najbardziej motywują ją dwie rzeczy: szacunek i docenienie. Pytana o to, co lubi w ALTO, odpowiada, że ludzi, a szczególnie ich potencjał.

Piotr Szeliga
Manager, Tax Advisor, Attorney-at-law

W ALTO ceni interesujących i życzliwych ludzi, wzajemny szacunek i partnerskie podejście, a także rozwijające projekty realizowane dla szerokiego portfolio klientów. Jak sam mówi, jest to dla niego świetne miejsce na rozwój i realizację pasji zawodowych w fajnej atmosferze.

Milena Zaroślińska
Marketing Specialist

Milena w ALTO lubi nad wyraz wspierającą atmosferę oraz swój zespół. Docenia także przestrzeń do rozwoju i bycia kreatywną.

Patrycja Sobejko
HR Generalist

W ALTO najbardziej ceni możliwość czerpania garściami z doświadczenia zespołu. Są tu bliscy jej ludzie, z którymi relacja wychodzi też poza sferę zawodową. Patrycję cieszy, że jest tu przestrzeń na dzielenie się swoimi pomysłami i potrzebami, a wdrażanie nowych rozwiązań i ulepszeń przychodzi z ogromną łatwością.

Katarzyna Adamowicz
Senior Manager & Tax Advisor

W ALTO najbardziej lubi atmosferę. Z każdą zmianą pracy, która wiązała
się z przejściem do firmy na wyższe stanowisko, Kasia bała się, że będzie sztywno i formalnie. A to jest ostatnia rzecz, którą można powiedzieć o ALTO!

Elżbieta Dzierżek
Chief Accountant & Team Leader

W ALTO lubi pozytywne nastawienie ludzi do pracy oraz bardzo dobrą energię, która płynie od zespołu (poranne kawki, wspólne obiadki i wsparcie, gdy go potrzebuje). Ceni to, że szefostwo dostrzega potrzeby pracownika i podejmuje działania, aby coś ulepszyć.

Katarzyna Piotrowska
Senior Consultant

Kasia w ALTO najbardziej lubi ludzi. Podoba jej się praca we wspierającym
i pomocnym zespole. W ALTO ceni elastyczność i ogólnie pozytywną atmosferę, szczególnie w trudnych momentach.

ALTOgether

#ALTOpirates

Ahoj Piraci! ⛵️⛵️⛵️ Najlepsze są miło spędzone chwil w doborowym towarzystwie przyjaciół ALTO.

Dziękujemy Hasik Rheims & Partners za wspólną żeglarską integrację w Iławie! Cieszymy się, że byliście z nami, a pogoda dopisała równie wyśmienicie co humory. 😊☀️💦

Z niecierpliwością czekamy już na kolejną przygodę #ALTOpirates

#ALTOwarriors

W ALTO każdego dnia udowadniamy, że żadne przeszkody, ani pogoda nam nie straszne, kiedy gramy #ALTOgether.

Gratulujemy drużynie śmiałków: Kamila Dzioban, Natalia Zynwala, Ewa Michalska, Tomasz Jabłoński, Karol Herbut, Mateusz Ejchsztet, którzy ukończyli w sobotę RUNMAGEDDON, który jest nie tylko biegiem z ekstremalnie trudnymi do pokonania przeszkodami, ale przede wszystkim jest ogromnym wyzwaniem dla ciała i umysłu!

Jesteśmy z Was dumni!

Integracja Zespołu Accounting

Nasz zespół Accounting znacznie powiększył się podczas pandemii dlatego czas był już na integrację!
Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym czyli spędziliśmy wspólne popołudnie na zajęciach warsztatowych z team building'u oraz na wspólnej kolacji.

#ALTOSpringParty

Za nami pierwsza impreza integracyjna na świeżym powietrzu w 2022 roku! Bawiliśmy się nad brzegiem Wisły na klimatycznej Barce Warszawskiej.

#ALTOsnow

#TeamWork ma znaczenie niezależnie od warunków i otoczenia.
Nasi zapaleni narciarze z ALTO wybrali się na wyjazd integracyjny podczas, którego szusowali po stokach i eksplorowali lodowce. Zgrany team w pracy i zgrany team na stoku!

#ALTOGirlsNight

Co się działo podczas integracji w ALTO? Na kolejnym spotkaniu z serii #ALTOGirlsNight, uczyliśmy się jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach na zajęciach z samoobrony dla kobiet.

Warsztaty wielkanocne

Przygotowując się wspólnie do nadchodzących Świąt, ozdabialiśmy kolorowe pisanki, techniką gorącego wosku.

Wspólne kręgle

Kluczem do sukcesu jest zgrany zespół w pracy, który zamienia się w zgranych znajomych po pracy. Nasz zespół Legal w ramach integracji wybrał się na kręgle.

Świąteczne ozdoby

W ferworze świątecznych przygotowań w ALTO połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Spotkaliśmy się w kameralnym gronie w biurze by zrobić wspólnie kilka ozdób na choinkę.

Mikołajkowe warsztaty

Przed Świętami Bożego Narodzenia wspólnie z najmłodszymi ALTOelfikami zamieniliśmy biuro w Pracownię Św. Mikołaja i przygotowaliśmy szereg świątecznych ozdób!

Rodzinne warsztaty wielkanocne

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy zorganizowaliśmy rodzinne warsztaty, podczas których razem z najmłodszymi przygotowaliśmy szereg kolorowych dekoracji.

Integracja zespołu Tax

Team spirit w nas nie gaśnie! Ostatnio w ramach integracji zespołu TAX mieliśmy okazję spotkać się w większym gronie w Singers, by spędzić miło czas oraz zmierzyć się z szeregiem wyzwań – nie tylko muzycznych.