Bądź zawsze na bieżąco,
otrzymuj Alert ALTO

Zapisz się do newslettera
Ważne teraz

Risk Advisory – ALTO z nowym Partnerem i nową linią biznesową

Risk Advisory – ALTO z nowym Partnerem i nową linią biznesową

Premiera Raportu Made in Poland 2024

Premiera Raportu Made in Poland 2024

Raport BEAS – potencjał biznesowy Lublina

Raport BEAS – potencjał biznesowy Lublina

ESG w ALTO – Ewa Solarz pokieruje nową linią biznesową

ESG w ALTO – Ewa Solarz pokieruje nową linią biznesową

Dołącz do nas

ALTO to miejsce, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła!

Szukamy ludzi z pasją, którzy podobnie jak my, chcą nie tylko wykonywać swoje codzienne obowiązki, ale przede wszystkim czuć prawdziwą satysfakcję z realizowanych projektów. 

Oferujemy znacznie więcej niż karta na siłownię, czy „owocowe czwartki”. Nie jesteśmy organizacją, w której liczą się tylko tabelki i targety. Dla nas liczą się ludzie. Dlatego zapewniamy naszemu zespołowi realną możliwość rozwoju, uczestnictwo w unikatowych projektach, elastyczne warunki zatrudnienia i… wiele więcej.

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy i nie zwlekaj z aplikacją!

 

Otrzymaliśmy tytuł Friendly Workplace Poland 2023

To prestiżowe wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla pracodawców, którzy mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagradzane są nim firmy, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

W ALTO najważniejsi są ludzie, a wyróżnienie Friendly Workplace jedynie to potwierdza!

Kogo szukamy?

Senior Consultant - B+R | Warszawa

ESG Manager

Zapraszamy Cię do pracy w ALTO – wyjątkowej na polskim rynku firmie o ugruntowanej pozycji i wysokie...

ESG Senior Consultant

Zapraszamy Cię do pracy w ALTO – wyjątkowej na polskim rynku firmie o ugruntowanej pozycji i wysokie...

ESG Consultant

Zapraszamy Cię do pracy w ALTO – wyjątkowej na polskim rynku firmie o ugruntowanej pozycji i wysokie...

Praktykant/ka w Zespole Cen Transferowych

Praktykant - B+R | Warszawa

Consultant B+R | praca zdalna | Warszawa, Lublin, inne

Consultant - Tax Litigation | Warszawa

Consultant - Tax | Warszawa

Consultant/Senior Consultant - Tax Tech | Warszawa

Praktykant/ka - Tax | Warszawa

Specjalista/ka ds. kadr i płac | Warszawa

Manager - Accounting | Warszawa, Lublin

Asystent/ka ds. księgowości | Warszawa, Lublin

Senior Consultant - Transfer Pricing | Warszawa

Księgowy/Księgowa | Warszawa, Lublin

Team Leader Accounting | Warszawa, Lublin

Manager - Tax | Warszawa

Manager - Personal Tax Services | Warszawa

Senior Consultant - General Tax (VAT/CIT) | Warszawa

Senior Consultant/Expert - Personal Tax Services | Warszawa

Consultant - Transfer Pricing | Warszawa

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy | Warszawa, Lublin

Starsza Księgowa/Starszy Księgowy | Warszawa

Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa | Warszawa, Lublin

Chcesz pracować w ALTO? Skontaktuj się z nami.

ALTOhours

Praca w ALTO to nie tylko realizacja codziennych zadań. To wyjazdy, szkolenia, integracje… i czas spędzony w gronie sympatycznych i kreatywnych ludzi. Zobacz, jak to robimy w ALTO.

Integracja zespołu Tax

Team spirit w nas nie gaśnie! Ostatnio w ramach integracji zespołu TAX mieliśmy okazję spotkać się w większym gronie, by spędzić miło czas oraz zmierzyć się z szeregiem wyzwań. Spotkanie rozpoczęliśmy od serii profesjonalnych animacji, podczas których w mniejszych grupach w ramach team buliding-u rozwiązywaliśmy zagadki. Później mieliśmy szansę zamienić się w prawdziwe gwiazdy estrady i dać na scenie popis swoich wokalnych umiejętności podczas karaoke.

Wyróżnienie "Friendly Workplace" dla ALTO!

Jak uzasadnia kapituła konkursu: „nasze wyróżnienie przyznajemy w szczególności za kulturę organizacyjną ALTO, skoncentrowaną na pracowniku i budowaną na gruncie wartości, takich jak współpraca, otwartość, odpowiedzialność, odwaga. (…) Bardzo wysoko oceniamy troskę ALTO o komfort i atmosferę pracy oraz sferę Work Life Balance. Składamy wyrazy uznania za program Family Day oraz ALTOwarriors. (...) Równie wysoko oceniliśmy zaangażowanie ALTO w ochronę zdrowia pracowników, w tym edukację na rzecz profilaktyki prozdrowotnej. Naszą uwagę zwróciła także obecna w firmie kultura dzielenia się wiedzą".

Jak pracuje się w ALTO?

Katarzyna Zadroga
Senior Consultant

W ALTO najbardziej podoba jej się podejście do człowieka - możliwość rozwoju i zajmowania się tym, co ją interesuje oraz to, że cały zespół gra do jednej bramki.

Zuzanna Ziembińska
Social Media Manager

Bardzo ceni sobie to, że w ALTO ma poczucie sprawczości, wyjątkową atmosferę i zgrany zespół. Mówi, że podoba jej się dynamika pracy dzięki czemu może się uczyć na nowych wyzwaniach, ale zawsze czuje, że może liczyć na wsparcie swojego teamu.

Przemysław Gut
Business Development Director

Przemek w ALTO ceni sobie przede wszystkim ludzi, za pomoc i wsparcie. Lubi fakt, że każdy dzień pracy to gra zespołowa, a cel i wartości są wspólne.

Katarzyna Walczak
Marketing Director

W ALTO ceni sobie relacje międzyludzkie i panującą tu atmosferę, ale przede wszystkim dużą swobodę w prowadzeniu projektów, co pozwala na zwiększoną dawkę kreatywności.

Tobiasz Dolny
Partner & Tax Advisor

Tobiasz za szczególnie dużą wartość uważa fakt, że ludzie, którym zaufał dołączając 10 lat temu do ALTO, też go tym zaufaniem obdarzyli (i niezmiennie darzą). Od początku powierzano mu nowe wyzwania i nowe możliwości. Jest dumny ze ścieżki, którą przeszedł w ALTO.

Dominik Niewadzi
Manager & Tax Advisor

Dominik w ALTO ceni sobie przede wszystkim ludzi, z którymi pracuje. Szczególnie super atmosferę, oczywiście bez uszczerbku dla jakości pracy. To dla niego miejsce, gdzie znajduje przestrzeń do rozwoju swoich licznych pomysłów i planów, a jedocześnie otrzymuje niezbędne wsparcie, kiedy tylko go potrzebuje.

Katarzyna Cymerman
Chief Accountant & Team Leader

W ALTO podoba jej się kierunek, w którym rozwija się dział Accounting oraz bardzo docenia ludzi, z którymi pracuje - dzięki ich wiedzy i wsparciu czuje duży komfort pracy. Kasia uwielbia też wszelkie wewnętrzne inicjatywy w ALTO.

Agata Małecka
Senior Manager, Tax Advisor & Advocate

Agata mówi, że ludzie w ALTO są fantastyczni, ciekawi, inteligentni, zabawni, bardzo profesjonalni, a jednocześnie ludzcy. Uważa, że tworzymy zgraną ekipę: tak w pracy, jak i poza nią.

Natalia Bartosiewicz
Business Support Coordinator

Poza ludźmi i relacjami, w pracy w ALTO ceni możliwość zachowania równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, elastyczne godziny pracy oraz możliwości korzystania z home office. Mówi, że w pracy najważniejsza jest atmosfera, która sprawia, że przychodzi się do niej z przyjemnością - i tak właśnie jest w przypadku ALTO.

Żaneta Chojnacka
Senior Consultant

W ALTO ceni sobie wspaniałych pracowników i atmosferę pracy, jaką tworzą. Lubi to, że dzielą się wiedzą i pomysłami. Jak sama mówi - to dobre środowisko dla rozwoju, nauki i szlifowania kompetencji. Tutaj bycie profesjonalistą nie wyklucza się z byciem sobą.

Agnieszka Marchlewska-Sawicka
Assistant Manager

W ALTO Agnieszka docenia możliwość zachowania work-life balance, a także ludzi, którzy tworzą zgraną ekipę zarówno w pracy, jak i poza nią. Lubi też możliwość otwartej i bezpośredniej rozmowy „z samą górą” odnośnie swoich potrzeb i pomysłów.

Katarzyna Podgórska
Independent Accountant

W ALTO najbardziej lubi ludzi, którzy tworzą tą organizację, i codzienne wyzwania. Jak sama mówi: „Firma ciągle się rozwija, a z nią pracownicy. Uważam, że to jest super. Bardzo podobają mi się też różne akcje, które są tu przeprowadzane: różowy październik czy mikołajki dla dzieci”. Kasia zaznacza (co bardzo miło nam słyszeć), że u nas ciągle dzieje się coś pozytywnego.

Arkadiusz Jarmuł
Junior Accountant

Arek uwielbia atmosferę panującą w ALTO. To, że każdy jest do siebie przyjaźnie nastawiony, pomocny i wyrozumiały. Imponuje mu działalność dziewczyn z marketingu i administracji oraz organizowane przez nie akcje okolicznościowe, jak na przykład Mikołajki czy Wielkanoc. Jak sam komentuje: „Cieszę się, że pracuję w zespole, na którego pomoc zawsze mogę liczyć. Podziwiam w jak szybkim tempie rozwija się ALTO i staram się dotrzymać mu kroku”.

Agata Matlakowska
Administration Senior Specialist / Reception Supervisor

Agata w ALTO docenia zgrany zespół i relacje z ludźmi. Otwartość na nowe pomysły, na zmiany, na ulepszenia. Nowe projekty, w których może się rozwijać i realizować swój potencjał.

Katarzyna Purtak
Administrative Director

W codziennej pracy najbardziej motywują ją dwie rzeczy: szacunek i docenienie. Pytana o to, co lubi w ALTO, odpowiada, że ludzi, a szczególnie ich potencjał.

Piotr Szeliga
Manager, Tax Advisor, Attorney-at-law

W ALTO ceni interesujących i życzliwych ludzi, wzajemny szacunek i partnerskie podejście, a także rozwijające projekty realizowane dla szerokiego portfolio klientów. Jak sam mówi, jest to dla niego świetne miejsce na rozwój i realizację pasji zawodowych w fajnej atmosferze.

Milena Zaroślińska
Marketing Specialist

Milena w ALTO lubi nad wyraz wspierającą atmosferę oraz swój zespół. Docenia także przestrzeń do rozwoju i bycia kreatywną.

Patrycja Sobejko
HR Generalist

W ALTO najbardziej ceni możliwość czerpania garściami z doświadczenia zespołu. Są tu bliscy jej ludzie, z którymi relacja wychodzi też poza sferę zawodową. Patrycję cieszy, że jest tu przestrzeń na dzielenie się swoimi pomysłami i potrzebami, a wdrażanie nowych rozwiązań i ulepszeń przychodzi z ogromną łatwością.

Katarzyna Adamowicz
Senior Manager & Tax Advisor

W ALTO najbardziej lubi atmosferę. Z każdą zmianą pracy, która wiązała
się z przejściem do firmy na wyższe stanowisko, Kasia bała się, że będzie sztywno i formalnie. A to jest ostatnia rzecz, którą można powiedzieć o ALTO!

Elżbieta Dzierżek
Chief Accountant & Team Leader

W ALTO lubi pozytywne nastawienie ludzi do pracy oraz bardzo dobrą energię, która płynie od zespołu (poranne kawki, wspólne obiadki i wsparcie, gdy go potrzebuje). Ceni to, że szefostwo dostrzega potrzeby pracownika i podejmuje działania, aby coś ulepszyć.

Katarzyna Piotrowska
Senior Consultant

Kasia w ALTO najbardziej lubi ludzi. Podoba jej się praca we wspierającym
i pomocnym zespole. W ALTO ceni elastyczność i ogólnie pozytywną atmosferę, szczególnie w trudnych momentach.

ALTOgether

#ALTOpirates

Ahoj Piraci! ⛵️⛵️⛵️ Najlepsze są miło spędzone chwil w doborowym towarzystwie przyjaciół ALTO.

Dziękujemy Hasik Rheims & Partners za wspólną żeglarską integrację w Iławie! Cieszymy się, że byliście z nami, a pogoda dopisała równie wyśmienicie co humory. 😊☀️💦

Z niecierpliwością czekamy już na kolejną przygodę #ALTOpirates

#ALTOwarriors

W ALTO każdego dnia udowadniamy, że żadne przeszkody, ani pogoda nam nie straszne, kiedy gramy #ALTOgether.

Gratulujemy drużynie śmiałków: Kamila Dzioban, Natalia Zynwala, Ewa Michalska, Tomasz Jabłoński, Karol Herbut, Mateusz Ejchsztet, którzy ukończyli w sobotę RUNMAGEDDON, który jest nie tylko biegiem z ekstremalnie trudnymi do pokonania przeszkodami, ale przede wszystkim jest ogromnym wyzwaniem dla ciała i umysłu!

Jesteśmy z Was dumni!

Integracja Zespołu Accounting

Nasz zespół Accounting znacznie powiększył się podczas pandemii dlatego czas był już na integrację!
Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym czyli spędziliśmy wspólne popołudnie na zajęciach warsztatowych z team building'u oraz na wspólnej kolacji.

#ALTOSpringParty

Za nami pierwsza impreza integracyjna na świeżym powietrzu w 2022 roku! Bawiliśmy się nad brzegiem Wisły na klimatycznej Barce Warszawskiej.

#ALTOsnow

#TeamWork ma znaczenie niezależnie od warunków i otoczenia.
Nasi zapaleni narciarze z ALTO wybrali się na wyjazd integracyjny podczas, którego szusowali po stokach i eksplorowali lodowce. Zgrany team w pracy i zgrany team na stoku!

#ALTOGirlsNight

Co się działo podczas integracji w ALTO? Na kolejnym spotkaniu z serii #ALTOGirlsNight, uczyliśmy się jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach na zajęciach z samoobrony dla kobiet.

Warsztaty wielkanocne

Przygotowując się wspólnie do nadchodzących Świąt, ozdabialiśmy kolorowe pisanki, techniką gorącego wosku.

Wspólne kręgle

Kluczem do sukcesu jest zgrany zespół w pracy, który zamienia się w zgranych znajomych po pracy. Nasz zespół Legal w ramach integracji wybrał się na kręgle.

Świąteczne ozdoby

W ferworze świątecznych przygotowań w ALTO połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Spotkaliśmy się w kameralnym gronie w biurze by zrobić wspólnie kilka ozdób na choinkę.

Mikołajkowe warsztaty

Przed Świętami Bożego Narodzenia wspólnie z najmłodszymi ALTOelfikami zamieniliśmy biuro w Pracownię Św. Mikołaja i przygotowaliśmy szereg świątecznych ozdób!

Rodzinne warsztaty wielkanocne

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy zorganizowaliśmy rodzinne warsztaty, podczas których razem z najmłodszymi przygotowaliśmy szereg kolorowych dekoracji.

Integracja zespołu Tax

Team spirit w nas nie gaśnie! Ostatnio w ramach integracji zespołu TAX mieliśmy okazję spotkać się w większym gronie w Singers, by spędzić miło czas oraz zmierzyć się z szeregiem wyzwań – nie tylko muzycznych.

CSR

CSR

17 lipca 2023

Integracja zespołu TAX

Team spirit w nas nie gaśnie! Ostatnio w ramach integracji zespołu TAX mieliśmy okazję spotkać się w większym gronie w Singers, ...

Czytaj dalej
Integracja zespołu TAX

CSR

20 kwietnia 2023

Wielkanocne warsztaty dla najmłodszych

Skaczące po biurze wielkanocne zajączki chowające kolorowe pisanki w najmniej oczywistych miejscach? Takie sceny tylko w ALT...

Czytaj dalej
Wielkanocne warsztaty dla najmłodszych

CSR

20 lutego 2023

Wsparcie Fundacji w remoncie domu dla uchodźców

Kilka miesięcy temu, w ramach prowadzonych przez nas działań pomocowych na rzecz uchodźców z Ukrainy, wsparliśmy finansowo remon...

Czytaj dalej
Wsparcie Fundacji w remoncie domu dla uchodźców
Wszystkie akcje