Bądź zawsze na bieżąco,
otrzymuj Alert ALTO

Zapisz się do newslettera
Ważne teraz

Risk Advisory – ALTO z nowym Partnerem i nową linią biznesową

Risk Advisory – ALTO z nowym Partnerem i nową linią biznesową

Premiera Raportu Made in Poland 2024

Premiera Raportu Made in Poland 2024

Raport BEAS – potencjał biznesowy Lublina

Raport BEAS – potencjał biznesowy Lublina

ESG w ALTO – Ewa Solarz pokieruje nową linią biznesową

ESG w ALTO – Ewa Solarz pokieruje nową linią biznesową

Logistyka

Jakościowe doradztwo wspierające rozwój
i bezpieczeństwo biznesu logistycznego

Firmy logistyczne potrzebują nie tylko wsparcia podatkowo-prawnego, ale również – doradztwa opartego o biznesowe podejście. To właśnie zapewniamy naszym klientom z sektora transportu i logistyki.

Wspieramy przedsiębiorców działających w szeroko rozumianej branży logistycznej – w tym firmy spedycyjne i logistyczne oraz kurierskie. Zapewniamy stałą i doraźną pomoc przedsiębiorstwom transportowym (transport drogowy, morski i lotniczy).

Klientom z sektora logistycznego pomagamy w obszarach takich jak m.in. ceny transferowe. Zapewniamy bieżące doradztwo podatkowe dotyczące kluczowych obciążeń, w tym m.in. VAT, CIT, PIT, MDR itp. Oferujemy także stałe wsparcie w obszarze transakcji i projektów. Zapewnialiśmy m.in. doradztwo transakcyjne przy jednym z największych przejęć na rynku TSL.

Łączymy doradztwo podatkowe z doradztwem prawnym i księgowym. Klienci z branży logistycznej doceniają tę kompleksowość, biznesowe podejście naszych ekspertów i szybkość działania. Stawiamy na sprawną komunikację i zrozumienie realnych potrzeb sektora logistycznego. Wspieramy naszych Klientów i odciążamy ich zespoły kompleksowo –  w tematach związanych zarówno z podatkami, jak również księgowością i prawem. Budujemy partnerskie, długotrwałe relacje, dzięki którym klienci wiedzą, że mogą zwrócić się do nas z każdym problemem.

Nasze bogate portfolio zrealizowanych projektów dla branży logistycznej pozwoliło nam wypracować metody działania, które przynoszą konkretne efekty biznesowe. Jeśli potrzebujesz doradztwa opartego nie tylko o przepisy, ale również praktyczną znajomość nowoczesnego biznesu – sprawdź pełną listę naszych usług dla branży logistycznej.

 

 

Dla tej branży

ALTOstratus

Zapraszamy do zapoznania się z narzędziami i aplikacjami, które wspierają naszych Klientów w ich codziennej działalności:

Dowiedz się więcej!

Biała Lista

Wystarczy wgrać listę NIPów i/lub numerów kont, a algorytmy ALTOstratusa sprawdzają dokładnie z kim masz do czynienia. Możesz też wgrać pliki Elixir-O lub MT940, a każdy z tych formatów ALTOstratus wykorzysta do odpytania systemów KAS i szybkiego zwrócenia ci istotnych informacji.

Biała Lista

JPK & VAT-UE

ALTOstratus pozwała łatwo sprawdzić poprawność przygotowanych plików JPK, pomaga sprawnie przekonwertować plik JPK na deklarację VAT-UE i testuje merytorycznie pliki JPK_V7M.

JPK & VAT-UE

Generator e-SF

Potrzebujesz wsparcia w corocznym raportowaniu wyników finansowych firmy? Stworzony przez zespół ALTO generator e-Sprawozdań Finansowych wspiera naszych klientów umożliwiając łatwiejsze i sprawniejsze tworzenie tych raportów.

Generator e-SF

Walidator XML

Aplikacja sprawdza czy pliki XML określonych rodzajów są zgodne z wymaganiami Ministerstwa Finansów dzięki czemu dokumenty składane do urzędów mają zagwarantowaną poprawność.

Walidator XML

Twój team

Kamil Lewandowski

Chief Growth Officer +48 22 652 27 51

Case studies

Podatki

Ulga B+R remedium na tzw. „podatek minimalny”?

Ulga B+R remedium na tzw. „podatek minimalny”?

Podatki

Odpis 200% w ramach ulgi B+R a interpretacja indywidualna

Odpis 200% w ramach ulgi B+R a interpretacja indywidualna
Więcej

Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń.

+48 22 652 27 51


    Administratorem danych osobowych są spółki z Grupy ALTO. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w polityce prywatności.

    Bądź zawsze na bieżąco,
    otrzymuj Alert ALTO

    *Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności
    oraz potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną