Wróć

Artykuł

ALTO buduje praktykę transakcyjną – Venture Capital na celowniku

Z początkiem września 2019 roku do warszawskiej kancelarii ALTO dołączył radca prawny Rafał Kozłowski, który objął stanowisko Counsel i jest odpowiedzialny za rozwój praktyki transakcyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora Venture Capital.

Autor: Rafał Kozłowski
22 652 27 51

Rafał Kozłowski jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w prawnej obsłudze korporacyjnej oraz transakcyjnej, obejmującej przede wszystkim projekty M&A, PE oraz venture capital. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowej kancelarii prawnej w Warszawie oraz w Berlinie, jak też w polskich butikowych kancelariach transakcyjnych.

Cieszę się, iż ALTO tak dynamicznie się rozwija, a szczególnie doradztwo na rzecz inwestorów profesjonalnych. Pozyskanie Rafała do naszego zespołu specjalistów wzmacnia nasze kluczowe kompetencje w odniesieniu do praktyki transakcyjnej. Doświadczenie Rafała w pracy z polskimi i międzynarodowymi transakcjami oraz inwestorami doskonale uzupełnia ekspertyzę naszego zespołu. Dzięki temu możemy m.in. zaproponować wyjątkową ofertę dla sektora Venture Capital, tj. ALTO360°VC. Naszym klientom z sektora Venture Capital zapewnimy kompleksowe wsparcie, zaczynając od doradztwa na rzecz zarządzających funduszami, jak też inwestorów, doradztwo przy pierwszych i kolejnych rundach finansowania, aż do dezinwestycji funduszu, jego rozliczenia, powołania kolejnego. Dzięki połączeniu kompetencji w trzech kluczowych dla klienta obszarach, tj. regulacyjnym, podatkowym oraz transakcyjnym, możemy go wspierać od samego początku do końca. Klient może skupić się na biznesie. – mówi Piotr Orczykowski, Założyciel i Partner ALTO.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.