Wróć

Paweł Fałkowski

Partner / doradca podatkowy

Paweł jest założycielem i partnerem w ALTO (wcześniej FL Tax). Jest współzarządzającym departamentem podatkowym, jest także odpowiedzialny za departament outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych. Paweł od wielu lat wspiera polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa we wszystkich tematach podatkowych. Jego specjalizacją jest podatek VAT. Paweł posiada także duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań podatkowych oraz sądowo-administracyjnych. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach tzw. Wielkiej Czwórki.

W rankingu doradców podatkowych opublikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” z 2017 r. Paweł został wyróżniony jako rekomendowany doradca w zakresie VAT. Paweł jest także współautorem komentarza „Dyrektywa VAT”, który ukazał się nakładem wydawnictwa C.H.Beck. Jest doradcą podatkowym od 2005 r.

Paweł jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej. W 2009 r. uzyskał tytuł Executive MBA na University of Minnesota.

Języki: Angielski

pfalkowski@altoadvisory.pl
22 652 27 51
W kontrowersyjnych sprawach podatkowych warto korzystać z pomocy sądu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.