Wróć

Aneta Grzyb

Senior Manager / doradca podatkowy / adwokat

Aneta jest Liderem Praktyki Cen Transferowych w ALTO.

Specjalizuje się w doradztwie w obszarze cen transferowych. Aneta wspiera firmy w zakresie projektowania rozliczeń wewnątrzgrupowych, doradztwa w tematyce restrukturyzacji biznesowych, ustalaniu polityk cen transferowych, po dokumentowanie transakcji wewnątrzgrupowych. Posiada bogate doświadczenie w projektach dotyczących negocjowania uprzednich porozumień cenowych, doradza również podczas kontroli w zakresie cen transferowych oraz procedur MAP.

Aneta posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe – w ostatnich latach zdobywała je w jednej z firm tzw. „Wielkiej Czwórki”, doradzając największym międzynarodowym i polskim grupom kapitałowym.

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie (kierunek finanse i rachunkowość). Zrealizowała także studia w Centrum Prawa Amerykańskiego organizowane przez Uniwersytet Warszawski i University of Florida, Levin College of Law.

Aneta jest licencjonowanym doradcą podatkowym, posiada też uprawnienia adwokata.

Języki: angielski, francuski

agrzyb@altoadvisory.pl
+ 48 22 652 27 51
[ALERT ALTO] Polski Ład w cenach transferowych – surowe kary KKS Raporty cen transferowych warto szykować już teraz Fiskus coraz częściej sprawdza firmy powiązane, ale jest mniej skuteczny

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.