Wróć

Aneta Grzyb

Senior Manager / doradca podatkowy / adwokat

Aneta jest Liderką Praktyki Cen Transferowych w ALTO, licencjonowanym doradcą podatkowym oraz adwokatem.

Specjalizuje się w doradztwie w obszarze cen transferowych i wspiera firmy w zakresie projektowania rozliczeń wewnątrzgrupowych, doradztwa w tematyce restrukturyzacji biznesowych oraz ustalaniu polityk cen transferowych, po dokumentowanie transakcji wewnątrzgrupowych. Dodatkowo, prowadziła również wiele projektów dotyczących negocjowania uprzednich porozumień cenowych i doradza również podczas kontroli w zakresie cen transferowych oraz procedur MAP.

Aneta posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe – w ostatnich latach zdobywała je w jednej z firm tzw. „Wielkiej Czwórki”, doradzając największym międzynarodowym i polskim grupom kapitałowym.

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie (kierunek Finanse i Rachunkowość). Zrealizowała także studia w Centrum Prawa Amerykańskiego organizowane przez Uniwersytet Warszawski i University of Florida, Levin College of Law.

agrzyb@altoadvisory.pl
+ 48 22 652 27 51
[ALERT ALTO] Polski Ład w cenach transferowych – surowe kary KKS [ALERT ALTO]: Tylko 107 dni na TP [WEBCAST] Raje podatkowe – jak i kiedy analizować oraz dokumentować transakcje Raporty cen transferowych warto szykować już teraz Fiskus coraz częściej sprawdza firmy powiązane, ale jest mniej skuteczny

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.