Wróć

Sylwia Toczyska

Managing Director / doradca podatkowy

Sylwia Toczyska stoi na czele zespołu ALTO Accounting jako Managing Director. Odpowiada za nadzór nad outsourcingiem usług księgowych i kadrowo-płacowych oraz za wsparcie firm działających w różnych sektorach gospodarki z uwzględnieniem branży nieruchomości i zaawansowanych technologii, z którymi związana jest od 20 lat.

Sylwia była zaangażowana w kluczowe transakcje z rynku nieruchomości, które w ostatnich latach zostały przeprowadzone w regionie Europy Środkowo – Wschodniej przez inwestorów z Europy, Azji czy USA. Ponadto Sylwia posiada doświadczenie w zakresie księgowości, raportowania według międzynarodowych standardów (IFRS, US GAAP’s) oraz podatków przy obsłudze międzynarodowych przedsiębiorstw, jak i funduszy typu private equity.

Regularnie bierze udział w lokalnych i międzynarodowych wydarzeniach typu MIPIM, EXPO oraz konferencjach w roli prelegenta (Eurobuild, CEE Property Forum). Jest autorką wielu publikacji o tematyce podatkowej.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowych firmach takich jak: Vistra, GE Power Control czy Rossmann. Od 2009 r. Sylwia jest doradcą podatkowym. Obecnie w ALTO Sylwia realizuje założoną strategię związaną ze wzrostem ALTO Accounting, poszerzaniem oferty produktowej dla poszczególnych branż, ze szczególnym uwzględnieniem branży nieruchomościowej oraz dalszymi wzmocnieniami w zespole.

stoczyska@altoadvisory.pl
22 652 27 51

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.