Bądź zawsze na bieżąco,
otrzymuj Alert ALTO

Zapisz się do newslettera
Ważne teraz

ALTO w gronie liderów w 20. Rankingu Kancelarii Prawniczych Dziennika Rzeczpospolita

ALTO w gronie liderów w 20. Rankingu Kancelarii Prawniczych Dziennika Rzeczpospolita

Strategia podatkowa 2022  Nie zwlekaj, zaplanuj już dziś!

Strategia podatkowa 2022  Nie zwlekaj, zaplanuj już dziś!

ALTO partnerem merytorycznym raportu Made in Poland

ALTO partnerem merytorycznym raportu Made in Poland

Polski Ład 2.0: Co się zmienia dla pracowników i samozatrudnionych

Polski Ład 2.0: Co się zmienia dla pracowników i samozatrudnionych

27 czerwca 2022

Tobiasz Dolny dołącza do grona partnerów TAX w ALTO

news

Podatki

Od 1 lipca 2022 r. Tobiasz Dolny, dotychczas Senior Manager w zespole Tax w ALTO dołączy do grona partnerów.

Tobiasz wraz z pozostałymi partnerami Tax w ALTO: Sylwią Kulczycką, Kamilem Lewandowskim, Aleksandrą BońkowskąDanielem Banachem, dbać będzie o rozwój klienckiego portfolio podatkowej linii biznesowej firmy.

Tobiasz jest w ALTO od blisko dekady, tj. od momentu, kiedy firma stawiała swoje pierwsze kroki na rynku doradztwa. Przez cały ten czas, w swojej codziennej praktyce, skutecznie wspierał rozwój biznesu, zespół oraz klientów, którym doradza. Niejednokrotnie pokazał, że wie, jak tworzyć nieszablonowe rozwiązania, a kierowany przez niego team potrafi prowadzić efektywnie, w tym samym czasie, nawet kilkanaście złożonych projektów dla klientów z wielu branż.

Moja wieloletnia współpraca z ALTO to niepowtarzalne doświadczenie współtworzenia organizacji, która osiągnęła spektakularny sukces na konkurencyjnym rynku firm doradczych. To również wielka przyjemność współpracy z ludźmi stawiającymi sobie ambitne cele, nastawionymi na budowanie najwyższej jakości i wartości dla klientów. To także mój osobisty rozwój, nabywanie nowych umiejętności i osiąganie kolejnych stopni wtajemniczenia w wymagającym zawodzie doradcy podatkowego. Wreszcie, to ogromna satysfakcja z budowania relacji i zaufania w zespole ALTO, z którym wspólnie tworzymy tę firmę – mówi Tobiasz Dolny, Partner & Tax advisor w ALTO.

Tobiasz kieruje w ALTO zespołem odpowiedzialnym za doradztwo dla podmiotów z sektora funduszy inwestycyjnych. Na co dzień wspiera klientów m.in. w złożonych projektach restrukturyzacyjnych, zajmuje się planowaniem podatkowym dla nowych modeli biznesowych, przeprowadza audyty podatkowe, jak również doradza w bieżących kwestiach podatkowych. Do głównych obszarów jego specjalizacji należą podatek dochodowy od osób prawnych (CIT), podatek od towarów i usług (VAT) oraz rozliczenia podatkowe w instytucjach finansowych.

Ta nominacja nie tylko docenia dotychczasowy rozwój kariery Tobiasza w ramach ALTO. Jego zaangażowanie, profesjonalizm i wiedza są olbrzymim wsparciem dla całej organizacji i naszych klientów. Przez ten awans chcemy też potwierdzić, jak bardzo ważna jest dla nas stała troska o współpracowników oraz o wzajemny szacunek. Fakt, że utalentowani ludzie chcą z nami pracować i wspólnie rok do roku rozwijać biznes, ma dla nas kluczową wartość, bo pokazuje, że to co budujemy od lat i wartości na jakie stawiamy, po prostu ma sens. – mówi Sylwia Kulczycka, Tax Managing Partner w ALTO.

W ALTO najważniejsi są ludzie, co jest kluczową wartością dla firmy. Poczucie wspólnoty oraz tworzenie przestrzeni do rozwoju stanowi dla nas filar, w oparciu o który wspólnie tworzymy stabilny i zrównoważony biznes, a ścieżka kariery pozbawiona jest szklanych sufitów.

Awans na stanowisko partnera to dla mnie nie tylko wyraz docenienia moich dotychczasowych osiągnięć, ale przede wszystkim impuls do dalszej pracy. Razem z pozostałymi partnerami oraz moim zespołem będę dalej wspierał naszych klientów w skutecznym osiąganiu zrównoważonego rozwoju, który jest niezwykle istotny w dzisiejszej rzeczywistości – dodaje Tobiasz Dolny, Partner & Tax advisor w ALTO.

Tobiasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia magisterskie na dwóch kierunkach: Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie. Wpis na listę licencjonowanych doradców podatkowych uzyskał w 2013 r. Przed rozpoczęciem pracy w ALTO zdobywał doświadczenie zawodowe w jednej z firm z tzw. “Wielkiej Czwórki”.

27 czerwca 2022

Mogą Cię zainteresować:

Podatki

27 września 2022

[ON-LINE INSURANCE MEET-UP vol. 8]: Podatki w branży ubezpieczeniowej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Insurance Meet-up dedykowany podatkom w branży ubezpieczeniowej, który odbędzie s...

Czytaj dalej
[ON-LINE INSURANCE MEET-UP vol. 8]: Podatki w branży ubezpieczeniowej

Podatki

15 września 2022

[WEBCAST ALTO]: Przekształcenie - w poszukiwaniu optymalnej formy działalności

Ciągłe zmiany przepisów, w tym podatkowych, są przyczyną coraz częściej pojawiających się pytań o wybór takiej formy działalności,...

Czytaj dalej
[WEBCAST ALTO]: Przekształcenie - w poszukiwaniu optymalnej formy działalności
Zobacz wszystkie

Bądź zawsze na bieżąco,
otrzymuj Alert ALTO

*Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności
oraz potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną