Wróć

Wydarzenie

WEBINARIUM: Strategia podatkowa – jak ją wdrożyć? Kwestie praktyczne

Po zmianach podatkowych, które weszły w życie od 2021 r. spółki osiągające > 50m EUR rocznego przychodu i PGK są zobowiązane do publikowania informacji nt. realizowanej strategii podatkowej. Obecnie stanowisko MF jest już potwierdzone – Ministerstwo oczekuje, że pierwsza informacja zostanie opublikowana pod koniec 2021 r. (i będzie obejmowała sprawozdanie z realizacji strategii podatkowej w 2020 r.).

Czasu nie zostało wiele, a przygotowanie się do nowego obowiązku wymaga w pierwszej kolejności zaplanowania prac związanych z udokumentowaniem procesów podatkowych i polityk wewnętrznych oraz opracowaniem strategii (co zapobiegnie skumulowaniu pracy „na ostatniej prostej”).

W związku z tym zapraszamy Państwa na bezpłatne webinarium, na którym podzielimy się naszymi praktycznymi doświadczeniami zdobytymi na prowadzonych już teraz projektach wdrażania strategii podatkowej.


[UWAGA]:
Zastrzegamy prawo do ograniczenia udziału dla podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną w stosunku do spółek z Grupy ALTO, jako organizatora merytorycznego.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.