Wróć

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: Ochrona danych osobowych w kontekście pracy zdalnej

18 maja pojawił się projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Projekt, na który oczekiwało większość pracodawców, pracowników i współpracowników firm, którzy ze względu na pandemię COVID-19 musieli świadczyć pracę lub usługi w trybie zdalnym.

Praca zdalna stała się nierozłącznym elementem codzienności pracodawców i osób świadczących pracę lub usługi, jednakże należy mieć na uwadze, że wiąże się ona z licznymi problemami, które istotnie rzutują na system ochrony danych osobowych. 

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad takimi kwestiami jak:  

  • zasady prowadzenia korespondencji mailowej i wideokonferencji
  • zasady wykorzystywania sprzętu służbowego oraz sprzętu pracownika do wykonywania pracy zdalnej
  • konieczność dostosowania dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych do warunków pracy zdalnej

– zapraszamy do udziału w bezpłatnym webcaście ALTO, który poprowadzi nasza ekspertka z zakresu regulacji dotyczących ochrony danych osobowych.

27 maja 2021 (czwartek) | godz. 10.00

Zachęcamy do udziału w szczególności Dyrektorów HR, specjalistów z działów kadr, a także menadżerów nadzorujących wykonywanie pracy zdalnej. 

TYCH Z PAŃSTWA, KTÓRZY NA CO DZIEŃ NIE ZAJMUJĄ SIĘ WW. OBSZAREM, ZACHĘCAMY DO PRZEKAZYWANIA ZAPROSZENIA NA EVENT DO WEWNĘTRZNYCH DZIAŁÓW SPÓŁKI (HR, PRAWNY), KTÓRE MOGĄ BYĆ ZAINTERESOWANE WYDARZENIEM.


Prowadząca:

Aleksandra Stachnik
Senior Associate / attorney-at-law
astachnik@altoadvisory.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.