Wróć

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: Ceny transferowe przed zamknięciem roku podatkowego 2020 – kluczowe wyzwania

Większość z Państwa pracuje aktualnie nad zamknięciem nietypowego dla nas wszystkich 2020 roku. Pandemia sprawiła, że wiele firm musiało zmierzyć się z ogromną ilością wyzwań biznesowych, zmieniając modele operacyjne, czy też korzystając z różnych form pomocy publicznej. Zmiany te mogą generować dodatkowe obowiązki w zakresie cen transferowych, o których warto pamiętać jeszcze przed finalizacją CIT-8.

Rok 2020 poza dokumentacją cen transferowych, o której pamięta już w praktyce większość podatników, niesie ze sobą również konieczność opracowania nowych benchmarków.

O czym pamiętać w kontekście cen transferowych w tak wymagającym dla firm czasie sporządzania sprawozdań finansowych i rozliczeń podatkowych? Odpowiedzi na to pytanie udzielimy w trakcie bezpłatnego webcastu, na który zapraszamy Państwa 20 maja (czwartek) 2021 o godzinie 10:00.

Podczas tego spotkania poruszymy następujące zagadnienia:

  • Jakie zmiany biznesowe związane z pandemią mogą generować dodatkowe obowiązki z zakresu cen transferowych i w jaki sposób należy je dokumentować,
  • Czy wpływ pandemii powinien zostać uwzględniony w trakcie przygotowywania benchmarków i jak poradzić sobie z brakiem danych,
  • Na co zwrócić uwagę dokonując korekt cen transferowych i jaki mogą mieć one wpływ na wyniki podatkowe spółki,
  • Kiedy firmy zobowiązane są do opracowania nowych benchmarków za rok 2020.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.