Wróć

Wydarzenie

[SPOTKANIE ON-LINE]: VIII Forum branży TFI

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na VIII edycję naszego wydarzenia, poświęconego kwestiom podatkowym istotnym dla branży TFI, które odbędzie się w środę 15.12.2021 r.

Autor: Tobiasz Dolny
22 652 27 51

Podczas bezpłatnego webinarium omówimy najważniejsze zagadnienia podatkowe dla sektora TFI wynikające z Polskiego Ładu i nie tylko.

Nasze spotkanie dedykujemy przede wszystkim zmianom w zakresie:

  • PIT: wpływ Polskiego Ładu na wynagrodzenia pracowników TFI, opodatkowanie zmiennych składników wynagrodzenia.
  • CFC: nowy (znacznie szerszy) katalog podmiotów uznawanych za CFC, podejście organów i sądów administracyjnych, obowiązki w zakresie compliance.
  • CIT: obowiązek przesyłania od 2023 r. ksiąg rachunkowych do organów podatkowych w postaci elektronicznej – jak się przygotować?
  • WHT: zmiany dotyczące należytej staranności, zasady obligatoryjnego poboru podatku wg nowych przepisów.
  • Ceny transferowe: obowiązek dokumentowania transakcji z tzw. “rajami podatkowymi”, zmiany w zakresie terminów, nowe zwolnienia oraz dodatkowe sankcje KKS.

Ponadto krótko opowiemy o innych, potencjalnie istotnych zmianach wynikających z Polskiego Ładu m.in. w zakresie limitowania kosztów finansowania dłużnego oraz dobrowolnego opodatkowania VAT usług finansowych.


 

15 grudnia 2021 (środa) | godz. 11:00-12:30

Osoby, które zarejestrują się na event, w kolejnych dniach otrzymają zaproszenie do kalendarza wraz z linkiem do uczestnictwa w wydarzeniu (platforma Teams).


PROWADZĄCY VIII FORUM TFI

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.