Wróć

Wydarzenie

[CYKL WEBINARIÓW ALTO]: Cz. 2 – Ceny Transferowe za rok 2020 – Update 2021

Zapraszamy na kolejny w zapowiadanym cyklu, webinar ekspertów ALTO, który – tym razem – poświęcimy podsumowaniu obowiązków podmiotów powiązanych w 2021 roku. Rzeczowo i praktycznie o planowanych zmianach, nowych terminach i obowiązkach, które „wyznaczyła” pandemia COVID19.

Agenda:

     1. Zmiany w obszarze cen transferowych i planowane uproszczenia

terminy // uproszczenia dotyczące korekt TP // zwolnienie dla transakcji krajowych (rozliczanie strat podatkowych spowodowanych przez COVID19) //  nowa odsłona TPR (konsekwencja nowego rozporządzenia TPR) // transakcje z „rajami podatkowymi” // konsultacje podatkowe Departamentu Cen Transferowych (update)

      2. Wskazówki OECD czyli ceny transferowe a pandemia COVID-19

analizy porównawcze // straty i alokacja kosztów poniesionych w związku z COVID-19 // korzystanie z programów pomocy rządowej // porozumienia cenowe (APA)

     3. Pracowity rok 2021 – aktualizacja benchmarków i dokumentacji, czyli jakie obowiązki wyznaczyła pandemia?

Zapraszamy również na kolejne 2 webinary z cyklu „Zmiany w podatkach 2020/2021”, na które będziemy Państwa zapraszać w kolejnych tygodniach:

Zmiany 2020 / 2021 w VAT:

Przegląd zmian w przepisach i praktyce, w tym slim-VAT, faktury korygujące, e-commerce i transakcje z UK po BREXicie // Doświadczenia ze stosowania przepisów zmienionych w 2020 r. // Kluczowe orzeczenia VAT z 2020 r.

Zmiany 2020 / 2021 w PIT i ZUS:

Przegląd zmian w przepisach i praktyce, w tym dotyczących umów o pracę, 50% KUP i IP Box // B2B w praktyce, w tym doświadczenia z kontroli prowadzonych w 2020 r. // Raportowanie umów o dzieło i oskładkowanie umów zleceń // Kluczowe orzeczenia PIT i ZUS z 2020 r.

PROWADZĄCY: 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.