Kariera

Consultant TP w Zespole ALTO Tax

Do zespołu ALTO Tax poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko: Consultant TP

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów w zakresie wypełniania obowiązków w obszarze cen transferowych, w szczególności przeprowadzanie analiz cen transferowych (w tym dla transakcji finansowych) i opracowywanie dokumentacji cen transferowych;
  • udział w projektach doradczych w zakresie cen transferowych;
  • udział w postępowaniach administracyjnych dotyczących cen transferowych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe: ekonomiczne (finanse, rachunkowość), matematyczne;
  • minimum 2,5 – letnie doświadczenie w pracy w obszarze cen transferowych; doświadczenie w zakresie podatków, finansów, rachunkowości, controllingu zdobyte w firmie doradczej będzie dodatkowym atutem;
  • zdolności analityczne;
  • znajomość MS Office (przede wszystkim MS Excel i MS Word) oraz narzędzi kalkulacyjnych na poziomie zaawansowanym;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości finansowej oraz zarządczej;
  • zaangażowanie i pozytywne myślenie;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • zdolność formułowania myśli w sposób jasny oraz rzeczowy.

To oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • ciekawe i złożone projekty;
  • możliwość samorealizacji oraz jasno określoną ścieżkę kariery;
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • pracę w zgranym zespole, wsparcie przy wdrożeniu i bardzo dobrą atmosferę w pracy na co dzień
  • możliwość rozwoju w obszarach PIT, B+R lub General TAX.