Wróć

Alerty

[ALERT ALTO]: JPK_VDEK coraz bliżej – obejrzyj darmowe webcasty ekspertów ALTO i skorzystaj z naszej wiedzy!

JPK_VDEK zbliża się wielkimi krokami … Wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji skorzystać z naszych eksperckich webcastów w zakresie wdrażania struktury JPK_VDEK, zachęcamy do skorzystania z BAZY WEBCASTÓW na naszej www! Znajdziecie w niej Państwo komplet materiałów szkoleniowych (nagranie webcastu + prezentacja) z przeprowadzonych prezentacji:

Jednocześnie, chcielibyśmy poinformować, że we wrześniu ruszamy z kolejnymi webcastami dotyczącymi JPK_VDEK. Terminy szkoleń wraz z linkami rejestracyjnymi otrzymacie Państwo w odrębnych zaproszeniach.Jeśli rozpoczynacie Państwo projekt wdrożeniowy lub jesteście w trakcie procesu, nasi eksperci są dostępni we wszystkich kwestiach merytorycznych i technologicznych związanych z wdrożeniem raportowania JPK_VDEK niezależnie od posiadanego systemu F/K.

Udostępniamy narzędzia do raportowania (Generator JPK_VDEK w wersji „pudełkowej” lub w opcji wdrożenia pod wymagania systemowe Spółki) oraz asystujemy przy wdrożeniach od strony merytorycznej – zapewniamy kompleksowy zakres usług w zależności od potrzeb Klienta:

Masz pytania? Szukasz narzędzia lub potrzebujesz konsultacji merytorycznej? Skontaktuj się z naszymi ekspertami:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.