Wróć

Tobiasz Dolny

Senior Manager / doradca podatkowy

Tobiasz jest Senior Managerem w dziale Tax w ALTO. Doradza głównie podmiotom z międzynarodowych grup kapitałowych oraz dużym polskim przedsiębiorstwom z różnych branż. Ponadto w ALTO, kieruje zespołem odpowiedzialnym za doradztwo dla podmiotów z sektora funduszy inwestycyjnych.

Na codzień wspiera klientów w m.in. złożonych projektach restrukturyzacyjnych, zajmuje się planowaniem podatkowym dla nowych modeli biznesowych, przeprowadza audyty podatkowe, jak również doradza w bieżących kwestiach podatkowych. Do głównych obszarów jego specjalizacji należą podatek dochodowy od osób prawnych (CIT), podatek od towarów i usług (VAT) oraz rozliczenia podatkowe w instytucjach finansowych (m. in. towarzystwa funduszy inwestycyjnych, domy maklerskie).

Przed rozpoczęciem współpracy z ALTO zdobywał doświadczenie zawodowe, pracując w dziale doradztwa podatkowego jednej z firm z tzw. “Wielkiej Czwórki”.

Tobiasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia magisterskie na dwóch kierunkach: Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie. Wpis na listę licencjonowanych doradców podatkowych uzyskał w 2013 r.

tdolny@altoadvisory.pl
22 652 27 51
[SPOTKANIE ON-LINE]: VIII Forum branży TFI [WEBCAST ALTO]: OBOWIĄZKOWY COMPLIANCE 2022 – przepisy vs. praktyka VAT fraud, w łańcuchu duża renomowana firma, i wszczęty KKS tuż przed upływem terminu przedawnienia. Nie odliczysz VAT od paliwa, gdy płacisz kartą Czy gminy oddadzą VAT z dotacji?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.