Wróć

Sylwia Kulczycka

Partner / doradca podatkowy

Sylwia jest Partnerem w ALTO.

Specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla branży produkcyjnej, Life Sciences, nieruchomości oraz branży energetycznej i zasobów naturalnych. Doświadczenie Sylwii obejmuje zarówno doradztwo na rzecz polskich, jak i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Sylwia nadzorowała prace oraz doradzała w licznych krajowych i międzynarodowych procesach transakcyjnych (inwestycje w akcje i udziały), w projektach związanych z pozyskiwaniem finansowania dłużnego (obligacje, pożyczki i kredyty, leasing) oraz strukturyzowaniem finansowania. Sylwia realizowała m.in. projekty na rzecz instytucji finansowych związane ze strukturyzowaniem programu emisji euroobligacji oraz strukturyzowaniem finansowania kluczowych w skali kraju inwestycji.

W ramach swoich projektów, Sylwia doradza podmiotom z branży produkcyjnej, Life Sciences, nieruchomości oraz branży energetycznej i zasobów naturalnych w procesach transakcyjnych, w tym na etapie przeglądów typu podatkowe due diligenceoraz w opracowaniu i negocjowaniu dokumentacji transakcyjnej. Ponadto, Sylwia zajmuje się również bieżącą obsługą klientów w obszarach VAT, CIT, PIT oraz podatku od nieruchomości.

Przed dołączeniem do zespołu ALTO, Sylwia przez ponad 9 lat współpracowała z jedną z największych międzynarodowych kancelarii prawnych, a wcześniej zdobywała doświadczenie pracując w firmie z tzw. „Wielkiej Czwórki”.

Sylwia jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (magister prawa, 2009) oraz Szkoły Głównej Handlowej (magister finansów i bankowości, 2007). Jest licencjonowanym doradcą podatkowym od 2009 r. (nr wpisu: 11293) oraz członkiem ACCA od 2016 r.

Język: Angielski

skulczycka@altoadvisory.pl
22 652 27 51

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.