Wróć

Karol Migas

Manager / doradca podatkowy

Karol jest licencjonowanym doradcą podatkowym oraz Managerem w ALTO. Posiada bogate doświadczenie w bieżącym doradztwie na rzecz dużych podmiotów krajowych, w szczególności, instytucji z sektora finansowego.

Specjalizuje się w zakresie opodatkowania podatkiem dochodowym od osób prawnych (CIT) oraz podatkiem od towarów i usług (VAT). W bieżącej pracy koncentruje się głównie na obsłudze klientów z branży TFI, doradzając przede wszystkim w kwestiach dotyczących funduszy zamkniętych. Poza obsługą kluczowych TFI na polskim rynku, Karol uczestniczył także w licznych przeglądach podatkowych oraz projektach typu compliance, dzięki czemu jest w stanie kompleksowo adresować potrzeby podatkowe naszych klientów.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywał w jednej z firm z tzw. Wielkiej Czwórki. Karol jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na której ukończył studia magisterskie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Języki: Angielski

kmigas@altoadvisory.pl
22 652 27 51
[ALERT ALTO] Spółki nieruchomościowe: Sprawozdanie o stosowanych terminach zapłaty – uchylenie obowiązku Noc Muzeów to podatkowy kłopot dla muzealnika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.