Wróć

Kamil Lewandowski

Partner / doradca podatkowy

Kamil jest założycielem i Partnerem współzarządzającym w ALTO. Kamil jest odpowiedzialny za świadczenie kompleksowego doradztwa (podatkowe, prawne, księgowe) na rzecz klientów z sektora finansowego, w szczególności TFI, domów maklerskich oraz fundusze private equity.

Kamil posiada ponad 14-letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, w trakcie którego realizował projekty na rzecz największych polskich firm (w tym wielu spółek notowanych na GPW) oraz spółek z międzynarodowych grup kapitałowych z różnych sektorów gospodarki.

Kamil specjalizuje się m.in. w projektach związanych z opracowywaniem i wdrażaniem struktur inwestycji, struktur własnościowych oraz reorganizacji aktywów. Aktywnie doradza klientom na rynku krajowym i zagranicznym – w tym klientom z branży finansowej i funduszom private equity – przy złożonych transakcjach M&A. Portfolio jest projektów obejmuje ponadto doradztwo dla przedsiębiorstw przy wdrażaniu struktur z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych zamkniętych oraz tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i produktów z pogranicza inwestycji i finansów.

Dotychczas Kamil był dwukrotnie wyróżniony oraz rekomendowany jako lider w obszarze podatków międzynarodowych w rankingach doradców podatkowych publikowanych przez dziennik „Rzeczpospolita”.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach tzw. Wielkiej Czwórki.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Kamil jest licencjonowanym doradcą podatkowym (nr wpisu 11262).

Języki: Angielski

klewandowski@altoadvisory.pl
22 652 27 51
10 najbardziej kuriozalnych wyroków ws. podatków. Skarbówka potrafi zaskoczyć Przedsiębiorca vs fiskus: 10 najbardziej kontrowersyjnych wyroków sądów administracyjnych w sprawach podatkowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.