Wróć

Kamil Lewandowski

Partner / doradca podatkowy

Kamil jest założycielem oraz partnerem zarządzającym w ALTO. Jest odpowiedzialny za strategię rozwoju grupy ALTO. Odpowiada także m.in. za działania w obszarze bussines development oraz marketingu.

Posiada ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym i prawnym dla klientów korporacyjnych z różnych sektorów gospodarki oraz HNWI (High-Net-Worth Individuals).

Kamil specjalizuje się m.in. w projektach związanych z opracowywaniem i wdrażaniem struktur inwestycji, struktur własnościowych oraz reorganizacji aktywów. Doradza klientom zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Wielokrotnie wyróżniany w rankingach doradców podatkowych, w tym dwukrotnie uznany za lidera w obszarze podatków międzynarodowych wg Rankingu Rzeczpospolitej. Autor wielu publikacji specjalistycznych, w tym komentarza do Dyrektywy VAT, wydanego nakładem wydawnictwa C.H. Beck.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 11262).

klewandowski@altoadvisory.pl
22 652 27 51
10 najbardziej kuriozalnych wyroków ws. podatków. Skarbówka potrafi zaskoczyć Przedsiębiorca vs fiskus: 10 najbardziej kontrowersyjnych wyroków sądów administracyjnych w sprawach podatkowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.