Wróć

Daniel Banach

Partner / doradca podatkowy

Daniel jest Partnerem w ALTO. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla inwestorów finansowych (głównie funduszy private equity) oraz Klientów z branży nieruchomości.

Daniel wielokrotnie pełnił rolę wiodącego doradcy podatkowego przy największych transakcjach na polskim rynku. Doradzał w tym zakresie największym polskim i zagranicznym klientom, działając zarówno po stronie sprzedającego jak i kupującego. Posiada również bogate doświadczenie w międzynarodowej strukturyzacji podatkowej oraz doradztwie podatkowym związanym z refinansowaniem długu oraz reorganizacjami.

Poza strukturyzacją podatkową oraz przeglądami typu podatkowe due diligence i vendor due diligence, Daniel zajmował się również bieżącą obsługą klientów z branży handlowej, produkcyjnej, TMT oraz Life Sciences w bieżących zagadnieniach podatkowych z obszaru CIT, VAT, PIT, PCC oraz podatku od nieruchomości.

Przed dołączeniem do ALTO, Daniel przez kilkanaście lat pracował w jednej z firm z tzw. „Wielkiej Czwórki”.

Daniel jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym od 2011 r. (nr wpisu: 11866) oraz członkiem ACCA od 2016 r.

Język: Angielski

dbanach@altoadvisory.pl
790 225 399
[ALERT ALTO] Polski Ład: Niezbędnik podatnika – Część 4: Estoński CIT Polski Ład. Spółki nieruchomościowe mogą na nim stracić

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.