Wróć

Tomasz Fiałek

Counsel / adwokat

Tomasz jest adwokatem posiadającym wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami obsługi prawnej.

Specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem problematyki transformacji i połączeń spółek prawa handlowego a także reorganizacji grup spółek.

Odpowiadał za implementację szeregu złożonych procesów podziału, połączenia, transakcji aportowych. Nadzorował przeprowadzanie badań due diligence podmiotów z wielu branż w tym produkcyjnej, FMCG, deweloperskiej, infrastrukturalnej. Doradzał i asystował Klientom przy transakcjach nabywania udziałów i akcji, przedsiębiorstw oraz kluczowych aktywów; przy zawieraniu umów joint-venture, umów inwestycyjnych pomiędzy wspólnikami a także umów dotyczących inwestycji w podmioty typu start-up.

Doradzał Klientom przy wdrażaniu programów zapewniania zgodności w zakresie kluczowych obszarów ryzyk prawnych spółek.

Tomasz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od 2010 roku jest wpisany na listę adwokatów.

Języki: Angielski

tfialek@altoadvisory.pl
22 652 27 51
Kiedy wspólnik może odpowiadać za zobowiązania spółki? Odpowiedzialność członków zarządu za prowadzenie dokumentacji finansowej Odpowiedzialność członka zarządu za wyniki finansowe spółki Odpowiedzialność członków zarządu wobec wierzycieli spółki Kiedy i na jakich zasadach członek zarządu odpowiada za szkodę? Kiedy członek zarządu odpowiada za naruszenia swoich podwładnych? Dopuszczalne ryzyko biznesowe a wymóg należytej staranności [CORPORATE PULSE]: Elektroniczne wnioski do KRS już od 1 lipca 2021. Czy od razu odczujemy ułatwienia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.