Bądź zawsze na bieżąco,
otrzymuj Alert ALTO

Zapisz się do newslettera
Ważne teraz

ALTO wśród członków Klubu Pro Progressio

ALTO wśród członków Klubu Pro Progressio

Doradcy Podatkowi ALTO wśród najlepszych w XVII Rankingu Dziennika Gazety Prawnej

Doradcy Podatkowi ALTO wśród najlepszych w XVII Rankingu Dziennika Gazety Prawnej

ALTO doradcą spółki JR HOLDING przy inwestycji w NOXO Energy

ALTO doradcą spółki JR HOLDING przy inwestycji w NOXO Energy

ALTO partnerem merytorycznym raportu Made in Poland

ALTO partnerem merytorycznym raportu Made in Poland

Dagmara Witt-Kuczyńska

Dyrektorka Zarządzająca

+ 48 22 652 27 51 Linkedin

Dagmara Witt-Kuczyńska jest Dyrektorką Zarządzającą w księgowej linii biznesowej ALTO, odpowiedzialną za działalność operacyjną oraz rozwój praktyki outsourcingu procesów.

To ekspertka z ponad 17-letnim doświadczeniem w największych międzynarodowych firmach działających w branży księgowej, zarówno w zakresie merytorycznej obsługi klientów, jak i w roli managerskiej. Odpowiadała za rozwój usług zarówno na szczeblu krajowym, jak i globalnym, kierując rozsianym po dziesiątkach jurysdykcji zespołem dedykowanym obsłudze międzynarodowych korporacji.

Uprzednio odpowiadała za rozwój księgowości w obszarze CEE, a jeszcze wcześniej – za zarządzanie polską praktyką firmy. Jednocześnie realizowała szereg projektów wewnętrznych skupionych na wzroście organicznym i zewnętrznym, ustawieniu bądź optymalizacji procesów oraz poprawie efektywności i jakości operacyjnej.

Dagmara należała również do międzynarodowej grupy ekspertów zajmującej się projektami optymalizacyjnymi procesów rachunkowych, w tym zamykania ksiąg. Od początku swojej kariery zajmowała stanowiska w firmach o zasięgu globalnym. Na jej początkowych etapach skupiała się na specjalistycznym, merytorycznym doradztwie w jednej z firm tzw. „Wielkiej Czwórki”, gdzie zajmowała się m.in. badaniem sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW, głównie z branż paliwowo-energetycznej, nieruchomościowej, medialnej, telekomunikacyjnej i IT. Doradzała również w obszarze skomplikowanych transakcji gospodarczych.

Jest autorką artykułów i komentarzy w mediach branżowych dotyczących trendów w sektorze outsourcingu, a także laureatką wyróżnienia Tygrysy Biznesu 2019.

Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Jest biegłym rewidentem oraz członkiem prestiżowej organizacji ACCA.

 

Więcej o mnie