Aktualności

Koronawirus, pandemia i lockdown.

Liczby związane z nowymi zachorowaniami z jednej strony, z drugiej wpływ całej sytuacji na gospodarkę światową i ekonomię poszczególnych krajów. Dla ALTO, tak jak dla wielu innych przedsiębiorców, był to czas wzmożonej pracy i konieczności wprowadzenia szeregu zmian. Z jednej strony nasi klienci i ich potrzeby związane z doradztwem w…

Aktualności

ALTO ACCOUNTING WITH A NEW ENERGY AND A NEW MANAGING DIRECTOR!

As of June 2020, Sylwia Toczyska joined the ALTO Accounting team as a Managing Director. Sylwia will be responsible for further development of the business line that features outsourcing of the accounting and payroll function.  

Aktualności

ALTO ACCOUNTING Z NOWĄ ENERGIĄ I NOWĄ DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCĄ

Od czerwca 2020 r. do zespołu ALTO Accounting dołączyła Sylwia Toczyska, obejmując stanowisko Dyrektor Zarządzającej. Sylwia będzie odpowiedzialna za zarządzanie i dalszy rozwój tej linii biznesowej, związanej z outsourcingiem usług księgowych i kadrowo-płacowych.

Aktualności

ZAPOWIEDŹ WPROWADZENIA W POLSCE TZW. ESTOŃSKIEGO CIT OD 2021 R.

17 czerwca rząd przedstawił kluczowe założenia dotyczące wprowadzenia w Polsce tzw. „estońskiego CIT.” Na czym polega to rozwiązanie, jakie korzyści daje podatnikom, kto będzie mógł z niego skorzystać? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo poniżej.

Aktualności

Sylwia Kulczycka nowym partnerem w ALTO

Sylwia Kulczycka dołączyła do grona partnerów ALTO, gdzie wraz z Aleksandrą Bońkowską, Kamilem Lewandowskim i Pawłem Falkowskim będzie odpowiedzialna za realizację założeń biznesowych firmy.…

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.