Kariera

Senior Consultant General Tax (VAT/CIT) w Zespole TAX

Do zespołu ALTO Tax poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko: Senior Consultant General Tax (VAT/CIT)

Twój zakres obowiązków:

  • analiza przepisów oraz stanowisk organów podatkowych i sądów administracyjnych;
  • formułowanie rekomendacji podatkowych dla klientów;
  • identyfikacja obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego;
  • przygotowywanie opinii podatkowych;
  • przygotowywanie wniosków do organów podatkowych o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego;
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych;
  • udział w przeglądach podatkowych;
  • udział w postępowaniach podatkowych oraz w projektach Tax Due Dilligence.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (ekonomia, finanse i rachunkowość);
  • co najmniej rocznego dla konsultanta, senior min 4 lata doświadczenia w zakresie CIT, VAT, (praca w consultingu będzie dodatkowym atutem), mile widziane zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2);
  • znajomości programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • łatwość w poruszaniu się w LEX i w LEGALIS;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • łatwości komunikowania się i budowania pozytywnych relacji w zespole;
  • dobrej organizacji pracy i skrupulatności.

To oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • ciekawe i złożone projekty;
  • możliwość samorealizacji oraz jasno określoną ścieżkę kariery;
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • pracę w zgranym zespole, wsparcie przy wdrożeniu i bardzo dobrą atmosferę w pracy na co dzień.