Wróć

Dominik Niewadzi

Senior Consultant / doradca podatkowy

Dominik jest doradcą podatkowym i starszym konsultantem w ALTO. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych. Reprezentował klientów w trakcie kontroli i postępowań podatkowych w sprawach z zakresu podatku od towarów i usług, jak również podatków dochodowych. Dominik występował również jako pełnomocnik w wielu sprawach, dotyczących wniosków o stwierdzenie nadpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego, pobranego w Polsce od dochodu zagranicznych podmiotów.

Karierę zawodową rozpoczął w 2014 r. w renomowanej krakowskiej kancelarii doradztwa podatkowego, a następnie kontynuował ją w jednej z warszawskich spółek doradztwa podatkowego. Z ALTO związany od listopada 2019 r.

Dominik jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również autorem artykułów prasowych dotyczących tematyki podatkowej.

Języki: Angielski

dniewadzi@altoadvisory.pl
22 652 27 51
Bezpieczeństwo przy kwalifikowaniu towarów / usług w VAT – Wiążąca Informacja Stawkowa Można zawierać umowy z fiskusem – umowa o współdziałanie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.