Wróć

Piotr Wołkowicz

Manager / radca prawny

Piotr jest menedżerem w ALTO. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowym doradztwie w zakresie VAT i CIT oraz prowadzeniu postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych. Przed rozpoczęciem współpracy z ALTO, zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w dziale doradztwa podatkowego jednej z firm z tzw. Wielkiej Czwórki.

Piotr jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie europejskiego i polskiego prawa spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Szkołę Prawa Brytyjskiego i Europejskiego zorganizowaną przez Uniwersytet Cambridge.

Języki: Angielski

pwolkowicz@altoadvisory.pl
22 652 27 51
Zagraniczne szkolenie w kosztach Ulga na walkę ze smogiem: dziesięć podatkowych pułapek Darowiznę na szkoły zawodowe można odliczyć od dochodu. Liniowy PIT: czy można odliczyć darowizny dla fundacji Zwrot kosztów za samochód bez podatku CIT: Ograniczone koszty wciąż budzą duże wątpliwości Skarbówka doi bezlitośnie. Zobacz, jak możesz zapłacić podatek od niczego Wydatki na akcje marketingowe firmy coraz trudniej zaliczyć w koszty NSA: Wynajem pracownikowi samochodu to sztuczny zabieg

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.