Wróć

Małgorzata Pełka

Manager Technology & Reporting

Małgorzata jest Liderem Zespołu Technology & Reporting w ALTO zajmującego się realizacją projektów obejmujących development oraz implementację narzędzi do automatyzacji oraz robotyzacji procesów finansowych i podatkowych w przedsiębiorstwach.

Małgorzata odpowiada ponadto za realizację projektów w obszarze doradczo-technologicznym, m.in. mających na celu wdrożenie nowych standardów raportowania finansowego. W ramach realizacji projektów technologicznych, Małgorzata współpracuje bezpośrednio z profesjonalnymi software house’ami oraz dostawcami licencji RPA (Robotic Process Automation).

Małgorzata odpowiada ponadto za nadzór i realizację projektów z zakresu ulgi B+R oraz IP Box.

Małgorzata posiada ponad 9-letnie doświadczenie zdobyte w firmach z tzw. Wielkiej Czwórki. Wcześniej specjalizowała się w realizacji projektów transakcyjnych (due diligence, reorganizacje przedsiębiorstw), ogólnego doradztwa oraz projektów z zakresu cen transferowych (m.in. wdrażanie polityki cen transferowych, projekty dokumentacyjne).

Języki: Angielski

mpelka@altoadvisory.pl
22 652 27 51
16 marca 2020 r. na portalu Rządowego Centrum Legislacji opublikowany został projekt Rozporządzenia Ministra Finansów uchylającego rozporządzenie w sprawie bufora ryzyka systemowego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.