Wróć

Karolina Donowska

Manager

Karolina Donowska jest doradcą podatkowym i Managerem w Alto Tax. Doradza w zakresie różnorodnych kwestii podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce i za granicą. Przeprowadza kompleksowe audyty podatkowe spółek między innymi z branży energetycznej (w tym energii odnawialnej), finansowej i startupów. Doradza przy transakcjach zbycia udziałów i aktywów.

Przed dołączeniem do ALTO Tax doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelarii doradztwa podatkowego, a wcześniej w zespole podatkowym jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych. Zdobywała również doświadczenie w amerykańskiej kancelarii w Brukseli. Otrzymała wyróżnienie jako rekomendowany doradca podatkowy (CIT) w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolita 2020.

Karolina jest absolwentem Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jest autorem publikacji prasowych dotyczących regulacji podatkowych.

kdonowska@altoadvisory.pl
22 652 27 51
[ALERT ALTO] Planowane przedłużenie terminów na sprawozdania finansowe i CIT-8 Rząd będzie premiował płatności bezgotówkowe, ale korzyści niezbyt duże

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.