Wróć

Agata Małecka

Manager / tax advisor / advocate

Agata Małecka jest adwokatem, doradcą podatkowym i Managerem w Alto Tax oraz jedną z najlepszych w Polsce specjalistek z zakresu podatku od nieruchomości (czterokrotny tytuł Top Doradcy w rankingach Dziennika Gazety Prawnej w latach 2016, 2017, 2019, 2020). Specjalizuje się także w prowadzeniu postępowań podatkowych i sądowo administracyjnych, za prowadzenie których dziennik Rzeczpospolita wyróżnił ją w roku 2016 z tytułu prestiżowej wygranej przed sądami administracyjnymi w podatku od nieruchomości.

W swojej dotychczasowej karierze zawodowej rozliczała również podatkowo największe w Polsce inwestycje, przeprowadzała przeglądy podatkowe, uczestniczyła w badaniach due diligence oraz przeprowadzała liczne szkolenia o tematyce podatkowej.

Agata posiada doświadczenie we współpracy z dużymi klientami, tak krajowymi, jak i międzynarodowymi, w tym z szeroko rozumianego sektora energetycznego. Swoje dziesięcioletnie doświadczenie zdobywała w działach doradztwa podatkowego w jednej z firm tzw. Wielkiej Czwórki.

Agata jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest ona również autorką publikacji prasowych o tematyce podatkowej, a także współautorką komentarza do ustawy o opłacie skarbowej (wydawnictwo: LexisNexis).

amalecka@altoadvisory.pl
+ 48 22 652 27 51

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.