Wróć

Urszula Brzezińska-Grzęda

Senior Associate / adwokat

Adwokat z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu prawa handlowego, w szczególności w procesach reorganizacji, transakcjach fuzji i przejęć (M&A), bieżącej obsłudze korporacyjnej oraz w problematyce sukcesji międzypokoleniowej biznesów rodzinnych.

Doradzała zarówno polskim jak i międzynarodowym podmiotom z różnych sektorów gospodarki. Posiada bogate doświadczenie zdobyte w licznych transakcjach sprzedaży, reorganizacjach, w zakładaniu i likwidacji przedsiębiorstw, bieżącym doradztwie korporacyjnym oraz w przeprowadzaniu prawnego due diligence spółek z różnych branż, a także w negocjowaniu umów w transakcjach typu share deal i assets deal (zarówno po stronie kupującego jak i sprzedawcy).

Urszula swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe we wsparciu prawnym  biznesu wykorzystuje z powodzeniem również w doradzaniu polskim firmom rodzinnym w procesach sukcesji międzypokoleniowej.   

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa karnego-skarbowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w jednej z kancelarii z tzw. „Wielkiej Czwórki”, jak i w polskich butikowych kancelariach prawnych.

ubrzezinska@altoadvisory.pl
22 652 27 51
Prezydent podpisał prawo holdingowe Odpowiedzialność członków organów spółek – zmiany w KSH Najczęstsze typy przestępstw, których można dopuścić się nieumyślnie [WEBCAST ALTO]: O czym warto pamiętać w związku z zakończeniem roku obrotowego spółki? Nowa forma prawna dla większych firm rodzinnych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.