Wróć

Szymon Tyniec

Associate / adwokat

Szymon jest adwokatem z ponad pięcioletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych. Od początku swojej drogi zawodowej zajmował się doradztwem transakcyjnym na rynku venture capital, współpracując ze startupami i inwestorami. Zaangażowany był w szereg procesów transakcyjnych dotyczących podmiotów operujących na rynku nowych technologii.

Obok praktyki transakcyjnej, która stanowi główny obszar jego zawodowych zainteresowań, Szymon ma również doświadczenie zdobyte podczas pracy przy projektach dotyczących innych gałęzi prawa. Prowadził złożone procesy sądowe, w tym związane ze sporami na tle rozliczeń stron umów inwestycyjnych, umów sprzedaży udziałów oraz umów o wdrożenie systemów IT.
Zajmował się prawem ochrony środowiska i postępowaniami administracyjnymi w tym obszarze. Brał udział w projektach z zakresu ochrony danych osobowych, a także przygotowywał i negocjował kontrakty dla branży IT.

Łączenie kompetencji z różnych gałęzi prawa pozwala mu na świadczenie kompleksowego doradztwa transakcyjnego, zarówno na etapie procesu due diligence, jak i przygotowywania i negocjowania dokumentacji transakcyjnej.

Szymon jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od roku 2020 jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej
w Warszawie.

 

styniec@altoadvisory.pl
22 652 27 51

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.