Wróć

Piotr Orczykowski

Partner / radca prawny

Piotr jest jednym z założycieli ALTO i partnerem w tej firmie. Wcześniej kierował zespołem prawnym w jednym z największych towarzystw funduszy inwestycyjnych działających na polskim rynku. Jego działalność koncentrowała się na doradztwie prawnym dla przedsiębiorstw przy wdrażaniu struktur z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych zamkniętych oraz tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i produktów z pogranicza inwestycji i finansów. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywał również współpracując z kancelariami prawnymi, firmami działającymi na polskim rynku kapitałowym oraz pracując w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego.

W rankingu Kancelarii Prawniczych opublikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” z 2019 r. Piotr uzyskał rekomendacje indywidualne w zakresie doradztwa prywatnym klientom (Private Clients) oraz przygotowania wejścia na giełdę/ rynki kapitałowe i papiery wartościowe.

Ukończył studia magisterskie na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Następnie w 2013 r. ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie roku i zdał z wyróżnieniem egzamin zawodowy, uzyskując tytuł radcy prawnego.

Piotr specjalizuje się w prawie rynku kapitałowego oraz w prawie handlowym.

Języki: Angielski

porczykowski@altoadvisory.pl
22 652 27 51
Rekomendacje dla ALTO Legal w prestiżowym rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2019 ALTO partnerem Investment Research Marketplace and Fintech Dragons’ Day

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.