Wróć

Magdalena Sulik

Counsel / radca prawny

Magdalena Sulik jest radcą prawnym. Posiada praktyczne doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu obsługi prawnej grup kapitałowych, w szczególności w obszarze rynku Real Estate & Construction. Na jej doświadczenie składa się wieloletnia praca w charakterze prawnika wewnętrznego w renomowanych międzynarodowych i krajowych organizacjach działających w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych, co w dynamicznym otoczeniu prawnym jest jej ogromnym atutem. Przed dołączeniem do ALTO przez ponad 15 lat Magdalena pracowała i współpracowała jako in-house lawyer z wieloma inwestorami, funduszami, deweloperami oraz generalnymi wykonawcami. Pracowała na takich stanowiskach jak: Prawnik Projektowy, Specjalista ds. kontraktów, Dyrektor ds. Kontraktów a następnie General Counsel.

W swojej dotychczasowej praktyce zawodowej Magdalena brała udział zarówno w obsłudze prawnej szeregu złożonych projektów inwestycyjno – budowlanych jak również w organizowaniu wewnętrznych procesów prawnych w organizacjach. Obszary pracy Magdaleny Sulik skupiają się wokół tematów takich jak: prawo nieruchomości, prawo budowlane, prawo handlowe, umowy w obrocie gospodarczym oraz obsługa korporacyjna podmiotów gospodarczych.

Magdalena prowadziła również szkolenia z zarządzania projektami prawnymi dla prawników jak również szereg szkoleń dla pracowników i współpracowników firm w zakresie praktycznych aspektów stosowania przepisów prawa i przestrzegania procedur w organizacjach; występowała też na konferencjach branżowych.   

Magdalena Sulik jest radcą prawnym, ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim w 2004 r. Jest również Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw.

msulik@altoadvisory.pl
22 652 27 51

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.