Wróć

Karol Herbut

Associate / radca prawny

Karol jest radcą prawnym posiadającym bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał w wyspecjalizowanych kancelariach prawych oraz jako prawnik in-house w jednych z największych, prywatnych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce.

Specjalizuje się w prawie rynku finansowego oraz prawie rynku kapitałowego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z działalnością towarzystw funduszy inwestycyjnych i funduszy inwestycyjnych. W trakcie swojej pracy zawodowej świadczył usługi prawne m.in. na rzecz spółek publicznych, funduszy inwestycyjnych, towarzystw funduszy inwestycyjnych, domów maklerskich, zakładów ubezpieczeń oraz banków.

W ramach świadczonych usług reprezentował Klientów przed organami administracji publicznej, w tym przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Dodatkowo interesuje się tematyką prawa spółek handlowych.

Karol jest absolwent Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończył w 2018 r. aplikacje radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Od 2019 r. jest wpisany na listę radców prawnych.

kherbut@altoadvisory.pl
22 652 27 51

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.