Wróć

Hubert Kawałek

Associate / radca prawny

Hubert jest prawnikiem w ALTO. Doświadczenie zawodowe zdobywał w krakowskich kancelariach prawniczych oraz w wiodącym polskim klubie piłkarskim, prowadząc stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego.

Hubert jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu w Padwie w ramach stypendium Erasmus + oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego prowadzonej przez Uniwersytet Jagielloński we współpracy z Catholic University of America Columbus School of Law. We wrześniu 2021 roku Hubert złożył ślubowanie przed Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie i rozpoczął wykonywanie zawodu radcy prawnego.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym, w szczególności w prawie spółek handlowych. Wśród zainteresowań Huberta znajduje się również prawo sportowe.

Języki: Angielski

hkawalek@altoadvisory.pl
22 652 27 51
[CORPORATE PULSE]: Zawieranie umów pomiędzy spółką kapitałową, a jej członkami zarządu – kwestia „innej umowy podobnej do kredytu, pożyczki, poręczenia”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.