Wróć

Dominika Sekulska LL.M.

Associate

Dominika jest prawnikiem w ALTO. Doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich i niemieckich kancelariach prawnych, uczestnicząc w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w zakresie szeroko pojętego prawa handlowego, oraz w dziale prawnym niemieckiego banku. Pracując w Komisji Nadzoru Finansowego prowadziła postępowania licencyjne oraz uczestniczyła w działaniach nadzorczych w stosunku do podmiotów działających na rynku funduszy inwestycyjnych, w tym zarządzających alternatywnymi spółkami inwestycyjnymi.

Dominika jest doktorantką w Katedrze Polityki Gospodarczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na tej uczelni ukończyła także studia magisterskie z zakresu prawa. Jest również absolwentką studiów z zakresu Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Na Uniwersytecie w Heidelbergu (Niemcy) ukończyła roczne studia z zakresu prawa niemieckiego i obroniła pracę magisterską, uzyskując tytuł LL.M.

Specjalizuje się w prawie handlowym i prawie rynku kapitałowego. Interesuje się również prawem niemieckim. Dominika jest autorką publikacji naukowych oraz prelegentką na konferencjach naukowych.

Języki: Angielski

dsekulska@altoadvisory.pl
22 652 27 51
Projektowane zmiany w kodeksie spółek handlowych – e-zgromadzenia w sp. z o.o. oraz dematerializacja akcji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.