Wróć

Anna Okoń

Junior Associate

Anna jest młodszym prawnikiem w ALTO. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich oraz międzynarodowych kancelariach prawnych, w tym w kancelarii działającej przy jednej z największych sieci spółek handlowych na świecie świadczących usługi doradcze i audytorskie. Uczestniczyła w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego i handlowego.

Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej spółek osobowych i kapitałowych. Posiada doświadczenie we wspieraniu obsługi transakcji fuzji i przejęć głównie poprzez wspomaganie przeprowadzania procesów due diligence. Ponadto interesuje się prawem IT i nowych technologii

Anna ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obroniła pracę magisterską z zakresu prawa nowych technologii w Katedrze Nauk Prawno-Administracyjnych. Dodatkowo w ramach programu Erasmus + studiowała na Uniwersytecie Wiedeńskim, gdzie brała udział w programie szkoleniowym z zakresu przeprowadzania transakcji M&A organizowanym przez austriackie biuro kancelarii Wolf Theiss.

Języki: Angielski

aokon@altoadvisory.pl
729 055 209

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.