Wróć

Aleksandra Jiménez

Senior Associate / radca prawny

Aleksandra jest radcą prawnym oraz jest certyfikowanym audytorem wewnętrznym systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg normy ISO 27001:2013.

Zajmuje się doradztwem z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.
Jej specjalistyczne doświadczenie łączące wiedzę administracyjną i biznesową pozwala na przeprowadzanie audytów i wdrożeń w zakresie ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji.  

Doświadczenie zdobywała pracując dla prestiżowych kancelarii prawnych zarówno w Polsce, jak i za granicą, oraz współpracując z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych. Uczestniczyła w transakcjach związanych z emisją papierów wartościowych i wprowadzaniem ich do obrotu na rynku regulowanym. Przeprowadzała emisje certyfikatów inwestycyjnych w funduszach inwestycyjnych zamkniętych. 

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończyła studia magisterskie zarówno z prawa, jak i z administracji, a następnie poszerzała wiedzę na studiach podyplomowych “Bezpieczeństwo informacji i danych osobowych w administracji i biznesie”.

Przynależy do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Wykłada zasady ochrony danych osobowych na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. 

ajimenez@altoadvisory.pl
22 652 27 51

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.