Wróć

Monika Korpas

Business Development Director

Monika zajmuje w ALTO stanowisko Business Development Director i jest odpowiedzialna za koordynowanie i realizację procesów związanych z nawiązywaniem współpracy z klientami, w tym za wdrażanie projektów w zakresie outsourcingu funkcji księgowej, kadrowo-płacowej oraz podatkowej.

Monika posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wspierania międzynarodowych korporacji oraz firm private equity na rynku polskim w obszarze księgowym i kadrowo-płacowym. Jej doświadczenie zdobyte w międzynarodowych korporacjach umożliwia realizację projektów wymagających połączenia kompetencji finansowo-księgowych oraz informatycznych. W ramach dotychczasowej praktyki realizowała projekty obejmujące integrację systemów informatycznych, optymalizację procesów księgowych czy kadrowo-płacowych z włączeniem wszelkich automatyzacji systemowych i innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do specyfiki pracy klienta.

W portfolio klientów Moniki znajdują się znane marki z branży IT, sieci handlowe, SSC oraz duże firmy produkcyjne.

Nadrzędnym celem i wartością dla Moniki jest budowanie partnerskich relacji z klientami. Otwartość, zaangażowanie i indywidualne podejście do poszczególnych projektów pozwalają Monice na właściwe rozpoznanie potrzeb klienta i dopasowanie najlepszego rozwiązania do jego modelu biznesowego.

mkorpas@altoadvisory.pl
22 652 27 51

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.