Więcej niż doradcy

Rozumiemy dynamikę rynku, stale obserwujemy proces tworzenia i zmiany prawa, dzięki czemu proaktywnie doradzamy i stawiamy na pewne rozwiązania. Dajemy rekomendacje dostosowane do Twoich potrzeb.

Tax

Trudne do interpretacji przepisy oraz ich duża zmienność mają krytyczne znaczenie dla przedsięwzięć biznesowych. Doradzamy klientom korporacyjnym 
oraz indywidualnym, wspieramy w postępowaniach podatkowych w zakresie polskiego i międzynarodowego prawa.

Więcej

Legal

Skutecznie wyjaśniamy zawiłości prawa, uwzględniając pragmatykę codziennego zarządzania biznesem. Obsługujemy spółki giełdowe i mniejsze przedsiębiorstwa. Zapewniamy bieżące doradztwo prawne, pomoc w zakresie regulacyjnym i transakcyjnym (M&A, PE, VC), finansowanie i restrukturyzacje.

Więcej

Accounting

Współpracujemy od momentu przekazania dokumentów do ich ostatecznego rozliczenia zarówno księgowego, jak i podatkowego. W imieniu Klientów dopełniamy wszystkich obowiązków wynikających ze standardów rachunkowości oraz przepisów podatkowych.

Więcej

Start-up & more

Dzięki nam Twoje przedsięwzięcia zyskają dynamikę i będą zmierzać  w odpowiednim kierunku. Pomagamy w pozyskaniu finansowania, inwestorów i wiarygodnych partnerów biznesowych. Odciążamy w zakresie raportowania i controllingu.

Więcej

Aktualności

Alerty

[ALERT ALTO]: Ulgi w spłacie zobowiązań US i ZUS

W dniu wczorajszym 18 marca 2020 r. Premier i Prezydent zaprezentowali główne filary Tarczy Antykryzysowej dla przedsiębiorców. Wśród wymienianych obszarów wsparcia pojawiają się także ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych i ZUS.

Kariera

Manager w zespole Cen Transferowych

Aktualnie do zespołu ALTO poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko: Managera w zespole Cen Transferowych 

Aktualności

Zatory płatnicze – Nowe obowiązki

Na mocy tzw. ustawy o zatorach płatniczych wprowadzone zostały nowe obwiązki sprawozdawcze. Przedsiębiorcy będą musieli złożyć do Ministerstwa Rozwoju informacje o stosowanych przez nich praktykach płatniczych.

Wydarzenie

Forum branży TFI

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu dedykowanym branży TFI, które odbędzie się w czwartek 22 października, o godzinie 10:00. Spotkanie będzie miało formułę wirtualną.

Aktualności

WHT od usług ubezpieczeniowych – korzystna linia orzecznicza w Warszawie

Koniec lata zaowocował pojawieniem się kilku korzystnych wyroków WSA w sprawie WHT od usług ubezpieczeniowych

Wydarzenie

ON-LINE INSURANCE MEET-UP vol.3: Podatki w branży ubezpieczeniowej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Insurance MeetUP dedykowany podatkom w branży ubezpieczeniowej. Podczas bezpłatnego webinarium omówimy najważniejsze obecnie zagadnienia podatkowe dla sektora ubezpieczeniowego.

Kariera

Specialista HR

W związku z dynamicznym rozwojem ALTO poszukujemy osoby do zespołu HR

Wydarzenie

WEBCAST ALTO: Wzmożone kontrole podatkowe – co nas czeka w świecie post-COVID?

Sytuacja związana z wybuchem pandemii COVID-19 i związany z nią lockdown oraz kryzys gospodarczy w zdecydowanie negatywny sposób odcisnęły się na rzeczywistości gospodarczej oraz – w związku z tym – na sytuacji finansów publicznych. Jednocześnie przez wiele tygodni terminy procesowe w sprawach podatkowych nie biegły, a kontrole…

WEBCAST ALTO: TP-R w wersji smooth & easy, czyli poradnik raportowania + TPRescuer na żywo

3 miesiące – właśnie tyle czasu zostało do przygotowania raportu TP-R za 2019 rok. Dla jednych to dużo czasu, dla innych – mało. Obiektywnie – jest dużo rzeczy do zrobienia: od zebrania kompletnych danych, poprzez wyliczenie brakujących wskaźników dla transakcji aż do procesu wyboru (bezpiecznego dla danych Spółki) narzędzia…

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.