Spełnij z nami marzenia dzieciaków z tour de fundacja!

Zbiórka trwa do 18 grudnia 2020 r.

Monika i Paweł Szpryngiel - Zarząd TOUR DE FUNDACJA

Tegoroczny cel na realizację pudełka marzeń

0 PLN

Aktualna wartość zadeklarowanych wpłat

0 PLN

Do końca zbiórki zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zbierzmy się razem i wypuśćmy marzenia z pudełka!

W tym roku, mimo trudniejszych okoliczności, w których żyjemy i działamy, paradoksalnie MOŻEMY JESZCZE WIĘCEJ! Nie mamy szans świętować z Wami „9-lecia” ALTO, ale w tym czasie możemy BYĆ RAZEM,  uczestnicząc wspólnie w akcji zbiórkowej na rzecz marzeń dzieciaków z Tour de Fundacja.

To nasze święto, na które chcemy Was zaprosić i powiedzieć, że nic nie sprawi nam większej satysfakcji, jak to, że po raz kolejny będziemy mogli przeprowadzić fantastyczną akcję na rzecz dzieciaków razem z Wami!

To proste – jeśli razem zbierzemy odpowiednie środki na realizację tych wszystkich marzeń, pudełko otworzy się, a pragnienia podopiecznych Tour De Fundacja staną się rzeczywistością!

#ALTOgether

Poznajcie bliżej podopiecznych fundacji!

Do zbiórki przystąp!

Ponieważ w tym roku nasz cel jest naprawdę magiczny i bardzo zależy nam na jego realizacji, postanowiliśmy nie komplikować 
i postawić na prostą zbiórkę, w której udział wziąć może każdy! Jak wiadomo, nie liczy się kwota, ale gest i szczera chęć zostania prawdziwym mecenasem marzeń naszych małych przyjaciół. Wpłacać mogą więc nie tylko organizacje czy firmy, lecz także każdy, kto właśnie w tej chwili czyta te słowa.

Darowizna indywidualna

Darowizna od Spółki

Zbiórka darowizn będzie trwać do 18 grudnia 2020 r. To Wy decydujecie, czy wspieracie dzieciaki indywidualnie, czy chcecie przekazać darowiznę w imieniu Firmy. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz i zadeklarować kwotę do wpłaty. Po zakończeniu zbiórki, skontaktujemy się z każdym Darczyńcą przekazując instrukcję wpłaty na konto Tour de Fundacja.

9-ciu wspaniałych, czyli dzięki, że jesteście!

Zgadujemy, że największym podziękowaniem dla darczyńców biorących udział w naszej inicjatywie będą uśmiechy podopiecznych Tour De Fundacja, którzy dowiedzą się, że oto spełnią się ich najskrytsze marzenia. 

I chociaż zdajemy sobie sprawę, że raczej nie uda nam się tego przebić, mimo wszystko chcielibyśmy dorzucić małe (symboliczne) co nieco od siebie!

Obchodzimy w tym roku 9-te urodziny i pomyśleliśmy, że wszystko będzie kręcić się wokół „9-tki”, więc dla 9-ciu Firm, które jako pierwsze zadeklarują najwyższe wpłaty (nie mniej niż 2000 PLN), przygotowaliśmy pakiety 9-ciu extra-godzin bezpłatnych konsultacji, które będą mogły być wykorzystane u naszych ekspertów prawnych lub podatkowych.

TOP 9 Darczyńców
(Spółek)

ALTO dla Tour de Fundacja - biznes wspierający najmłodszych

Prowadzenie biznesu ma sens pod warunkiem, że osiągane wyniki mają przełożenie na rzeczywistość wokół nas. W pewnym momencie poczuliśmy, że jako firma jesteśmy na tyle silni, żeby dać coś od siebie i wykorzystać nasze możliwości w szczytniejszym celu. 

Nasza współpraca z Tour de Fundacją rozpoczęła się w 2018 r., kiedy to po raz pierwszy wsparliśmy jej najmłodszych podopiecznych wpłacając 2-krotność 1% podatku (- obliczonego specjalnie na ten cel od wynagrodzeń naszych wszystkich pracowników i współpracowników). Od tego momentu, co roku bierzemy aktywny udział w finansowaniu 
i zbieraniu środków pieniężnych, z których są organizowane wakacyjne rehabilitacje niepełnosprawnych dzieci.

Co najważniejsze – działamy zespołowo! Nasi pracownicy i współpracownicy wspierają Tour de Fundacja nie tylko finansowo, ale angażują się w organizację akcji charytatywnych, z których środki przekazywane są na rzecz Fundacji. W 2019 roku, połączyliśmy naszą imprezę jubileuszową z okazji 8-lecia firmy z licytacją obrazów podopiecznych, w której brali udział nasi Klienci. W niecałe 2 godziny uzbieraliśmy 31 100 zł.  Wtedy pokazaliśmy, że razem możemy więcej! 

 

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad dołączeniem do naszej jubileuszowej zbiórki, obejrzyjcie film z tegorocznych wyjazdów dzieciaków z Tour de Fundacja na nartosanki i wyjazdu na letni turnus rehabilitacyjny.

To wszystko udało się zorganizować, między innymi, dzięki środkom podarowanym przez naszych Klientów w trakcie zeszłorocznej aukcji charytatywnej „Razem dla Tour de Fundacja”. Przekonajcie się, że w tym roku również warto do nas dołączyć!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu
alto@altoadvisory.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.