Wydarzenie

Insurance MeetUP – Podatki w branży ubezpieczeniowej 2020

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na spotkanie podatkowe dedykowane branży ubezpieczeniowej, podczas którego omówimy ostatnie zmiany w przepisach prawa podatkowego istotne dla sektora ubezpieczeniowego oraz kwestie podatkowe, które budzą szczególne wątpliwości praktyczne.

Wydarzenie

III Forum Podatkowe TFI

Już po raz trzeci mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie w ramach Forum Podatkowego TFI, które odbędzie się 4 lutego 2020 r. w Warszawie.

Wydarzenie

Śniadanie podatkowe ALTO – zmiany w przepisach prawa podatkowego

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na bezpłatne śniadanie podatkowe, podczas którego omówimy istotne zmiany w przepisach prawa podatkowego, jakie weszły w życie w ostatnim czasie, jak również te, których wdrożenie jest planowane na kolejne miesiące 2020 r.

Wydarzenie

Webinarium: PPK 2020 – Jak przygotować się do wdrożenia PPK w Spółce?

Zapraszamy na bezpłatne webinarium PPK przedstawicieli wszystkich spółek, które zostały włączone do systemu PPK od 1 stycznia 2020 r.

Wydarzenie

BIAŁA LISTA – last call! Webinarium + pokaz (live) narzędzia do białej listy

Do 1 stycznia pozostało niewiele czasu, a temperatura wokół tematu tzw. „Białej Listy” rośnie. Dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w naszych poprzednich szkoleniach on-line, otwieramy zapisy na rejestrację na kolejne 2 terminy!

Wydarzenie

Warsztat podatkowy “PODATKI W DOMACH MAKLERSKICH 2019 / 2020 – AKTUALNE WYZWANIA I PLANOWANE ZMIANY”

ALTO wraz z Izbą Domów Maklerskich zaprasza na Warsztat podatkowy „PODATKI W DOMACH MAKLERSKICH 2019 / 2020 – AKTUALNE WYZWANIA I PLANOWANE ZMIANY”, który odbędzie się w najbliższy wtorek 26 listopada 2019 r. w godz. 11:00-14:30 w Warszawie*.

Wydarzenie

I edycja Venture Capital Forum

Rok 2019 zapowiada się najlepszym rokiem w historii polskiego sektora venture capital. Z danych zebranych przez Inovo Venture Partners wynika, że tylko w pierwszym kwartale tego roku w kraju przeprowadzono 21 transakcji typu venture capital, czyli inwestycji funduszy w projekty we wczesnym stadium rozwoju.

Wydarzenie

CERTYFIKACJA WHT – warsztaty dla członków ACCA Poland

Już 24 października, we współpracy z ACCA Poland organizujemy szkolenie dotyczące zagadnienia CERTYFIKACJI WHT, czyli nowego – zaproponowanego przez Ministerstwo Finansów – mechanizmu potwierdzającego dochowanie należytej staranności weryfikacji kontrahentów w zakresie rozliczeń z tytułu podatku u źródła.

Wydarzenie

Webinarium + pokaz (live) narzędzia do białej listy

Już w najbliższy wtorek (15 października 2019 r.) zapraszamy na nasze webinarium połączone z pokazem narzędzia ALTO do weryfikacji kontrahentów pod kątem wymogów z tzw. „białej listy”! Przystępnym językiem opowiemy o niuansach wyszukiwarki MF, o których nie przeczytacie w artykułach prasowych!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.