Wydarzenie

[WEBACAST ALTO] Rejestracja ZASI i co dalej? Bezpieczeństwo regulacyjne i inwestycyjne w ASI

Rejestracja ZASI i co dalej? O czym należy pamiętać, aby zapewnić bezpieczeństwo regulacyjne i inwestycyjne w ASI – skoncentrowaną dawkę wiedzy dla zarządzających ASI oraz inwestorów przekażą eksperci ALTO podczas bezpłatnego webcastu, który odbędzie się w środę (23 czerwca), o godz. 10:00.

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: Podatkowy Polski Ład – przedwakacyjne podsumowanie zmian

15 maja br. w czasie konferencji prasowej polskiego rządu przedstawione zostały założenia programu Polski Ład. Zgodnie z zapowiedziami jest to strategia mająca na celu przeciwdziałanie skutkom pandemii i związanym z tym spowolnieniem gospodarczym.

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO] Jak fiskus narusza procedurę i co z tym zrobić?

Ostatnie miesiące to okres wzmożonych, po-covidowych działań organów skarbowych. U wielu naszych Klientów toczą się obecnie czynności sprawdzające oraz kontrole podatkowe. Różnią się one jednak od tych podejmowanych w latach poprzednich – urzędy stosując pewne „tricki” proceduralne, ułatwiają sobie prace, naginając…

Wydarzenie

VII Forum branży TFI

Przed nami VII edycja Forum branży TFI. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie zrzeszające ekspertów z branży TFI, które odbędzie się w 16 czerwca (środa), o godz. 10:00.

Wydarzenie

[ON-LINE LIFE SCIENCES MEET-UP vol. 1]: Podatki w sektorze Life Sciences

z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na pierwszy Life Sciences Meet-up dedykowany podatkom w sektorze Life Sciences. Podczas bezpłatnego webinarium omówimy kluczowe obecnie zagadnienia podatkowe dla branży farmaceutycznej, wyrobów medycznych, biotechnologicznej, medycznej i innych przedsiębiorców z sektora Life Sciences.

Wydarzenie

INSURANCE MEET-UP vol. 5

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Insurance Meet-up dedykowany podatkom w branży ubezpieczeniowej. Podczas bezpłatnego webinarium omówimy najważniejsze obecnie zagadnienia podatkowe dla sektora ubezpieczeniowego.

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: Ochrona danych osobowych w kontekście pracy zdalnej

18 maja pojawił się projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: FAKTURY KORYGUJĄCE – PRAKTYKA VS. PRZEPISY I OBJAŚNIENIA MF

Z początkiem 2021 r. w życie weszły kolejne zmiany w zakresie VAT. Regulacje SLIM VAT miały pomóc przedsiębiorcom oraz uprościć system, jednak z niektóre z nich, przynajmniej w początkowym okresie stosowania, znacznie komplikują rozliczenia. Problem związany jest przede wszystkim z fakturami korygującymi in minus.

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: Ceny transferowe przed zamknięciem roku podatkowego 2020 – kluczowe wyzwania

Większość z Państwa pracuje aktualnie nad zamknięciem nietypowego dla nas wszystkich 2020 roku. Pandemia sprawiła, że wiele firm musiało zmierzyć się z ogromną ilością wyzwań biznesowych, zmieniając modele operacyjne, czy też korzystając z różnych form pomocy publicznej. Zmiany te mogą generować dodatkowe obowiązki w zakresie…

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.