Wydarzenie

BIAŁA LISTA – last call! Webinarium + pokaz (live) narzędzia do białej listy

Do 1 stycznia pozostało niewiele czasu, a temperatura wokół tematu tzw. „Białej Listy” rośnie. Dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w naszych poprzednich szkoleniach on-line, otwieramy zapisy na rejestrację na kolejne 2 terminy!

Wydarzenie

Warsztat podatkowy “PODATKI W DOMACH MAKLERSKICH 2019 / 2020 – AKTUALNE WYZWANIA I PLANOWANE ZMIANY”

ALTO wraz z Izbą Domów Maklerskich zaprasza na Warsztat podatkowy „PODATKI W DOMACH MAKLERSKICH 2019 / 2020 – AKTUALNE WYZWANIA I PLANOWANE ZMIANY”, który odbędzie się w najbliższy wtorek 26 listopada 2019 r. w godz. 11:00-14:30 w Warszawie*.

Wydarzenie

I edycja Venture Capital Forum

Rok 2019 zapowiada się najlepszym rokiem w historii polskiego sektora venture capital. Z danych zebranych przez Inovo Venture Partners wynika, że tylko w pierwszym kwartale tego roku w kraju przeprowadzono 21 transakcji typu venture capital, czyli inwestycji funduszy w projekty we wczesnym stadium rozwoju.

Wydarzenie

CERTYFIKACJA WHT – warsztaty dla członków ACCA Poland

Już 24 października, we współpracy z ACCA Poland organizujemy szkolenie dotyczące zagadnienia CERTYFIKACJI WHT, czyli nowego – zaproponowanego przez Ministerstwo Finansów – mechanizmu potwierdzającego dochowanie należytej staranności weryfikacji kontrahentów w zakresie rozliczeń z tytułu podatku u źródła.

Wydarzenie

Webinarium + pokaz (live) narzędzia do białej listy

Już w najbliższy wtorek (15 października 2019 r.) zapraszamy na nasze webinarium połączone z pokazem narzędzia ALTO do weryfikacji kontrahentów pod kątem wymogów z tzw. „białej listy”! Przystępnym językiem opowiemy o niuansach wyszukiwarki MF, o których nie przeczytacie w artykułach prasowych!

Wydarzenie

ALTO Partnerem Merytorycznym Konferencji Compliance Izby Domów Maklerskich

Już 22 października 2019 r. odbędzie się Konferencja Compliance Izby Domów Maklerskich pt. „Bieżące problemy instytucji finansowych związane z nowymi regulacjami”, w której uczestniczymy jako Partner Merytoryczny.

Wydarzenie

PPK dla dużych firm na ostatniej prostej, czyli vademecum pracodawców [webinarium live]

Już 11 października 2019 r. zapraszamy na (bezpłatne) webinarium dotyczące praktycznych wskazówek wdrożenia PPK – skupimy się zarówno na aspektach prawnych, jak i praktycznych wskazówkach w kontekście rozliczeń pracowniczych.

Wydarzenie

II edycja Forum Podatkowego TFI

Pierwsza edycja Forum Podatkowego TFI spotkała się z bardzo pozytywną reakcją ze strony naszych klientów, dlatego – kontynuując dobrą passę – zapraszamy na kolejną (drugą) edycję naszego Forum!…

Wydarzenie

Jak skutecznie zarządzać finansową informacją poufną? [Relacja z Kongresu Relacji Inwestorskich]

Maja Gawrońska, IR Manager w ALTO, wzięła udział w Kongresie Relacji Inwestorskich (“KIR”), podczas którego prowadziła warsztaty na temat zarządzania finansową informacją poufną. Była to już XI edycja Kongresu Relacji Inwestorskich, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. ALTO było Partnerem…

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.