Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: Wyrok TSUE ws. szyku rozstawnego przy WNT – szansa na odzyskanie nadpłaty podatku

Trybunał Sprawiedliwości UE wydał dzisiaj pozytywny dla podatników wyrok w polskiej sprawie dotyczący obowiązujących od 2017 r. przepisów ustawy o VAT o tzw. „szyku rozstawnym” przy rozliczeniu wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów / importu usług.

Wydarzenie

WEBINARIUM: Zmiany 2020 / 2021 w PIT i ZUS: Zmiany w przepisach i w praktyce podatkowej

W rok 2021 wchodzimy z nadziejami, iż sytuacja związana z epidemią COVID-19 będzie się normalizować, a epidemia stopniowo będzie wygasać. Niemniej jednak, przełom roku to również zawsze moment, w którym przedsiębiorcy muszą mierzyć się z różnego rodzaju zmianami w przepisach prawnych.

Wydarzenie

WEBINARIUM: Strategia podatkowa – jak ją wdrożyć? Kwestie praktyczne

Po zmianach podatkowych, które weszły w życie od 2021 r. spółki osiągające > 50m EUR rocznego przychodu i PGK są zobowiązane do publikowania informacji nt. realizowanej strategii podatkowej. Obecnie stanowisko MF jest już potwierdzone – Ministerstwo oczekuje, że pierwsza informacja zostanie opublikowana pod koniec 2021 r. (i będzie…

Wydarzenie

Insurance Meet-up vol. 4

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Insurance Meet-up dedykowany podatkom w branży ubezpieczeniowej.

Wydarzenie

[CYKL WEBINARIÓW ALTO]: Cz.3 – Zmiany 2020 / 2021 w VAT

W 2021 r. wchodzą w życie zmiany prawno-podatkowe, które wpłyną na funkcjonowanie każdej firmy, od małych przedsiębiorstw po największe korporacje. Przedsiębiorcy mogą się spodziewać m.in. zmian w rozliczaniu podatku VAT, czyli tzw. pakietu „Slim VAT”.

Wydarzenie

VI Forum branży TFI

Już 23 lutego 2021 r. (wtorek), zapraszamy Państwa na VI. edycję Forum TFI, czyli nasz autorski event zrzeszający ekspertów z branży TFI.

Wydarzenie

[CYKL WEBINARIÓW ALTO]: Cz. 2 – Ceny Transferowe za rok 2020 – Update 2021

Zapraszamy na kolejny w zapowiadanym cyklu, webinar ekspertów ALTO, który – tym razem – poświęcimy podsumowaniu obowiązków podmiotów powiązanych w 2021 roku. Rzeczowo i praktycznie o planowanych zmianach, nowych terminach i obowiązkach, które „wyznaczyła” pandemia COVID19.

Wydarzenie

[CYKL WEBINARIÓW ALTO]: Cz. 1 – Zmiany 2020 / 2021 w CIT

Początek 2021 r. przyniósł wiele rewolucyjnych zmian w obszarze opodatkowania biznesu na gruncie CIT. Bieżący rok to również czas, w którym podatnicy będą musieli po raz pierwszy wywiązać się z obowiązków wprowadzonych w 2020 r. Tempo wprowadzania zmian jest przy tym już od kilku lat tak duże, że reagowanie na nowe obowiązki to…

Wydarzenie

TPRescuer – prezentacja on-line narzędzia do raportowania TP-R

Wszystkich z Państwa, którzy przygotowują się wewnętrznie do raportowania TP-R za 2019 rok, bądź poszukują narzędzia do przygotowania raportu TPR-C, serdecznie zapraszamy na (bezpłatną) prezentację naszego najnowszego narzędzia – TPRescuer’a.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.