Wydarzenie

[WEBCAST ALTO] Jak fiskus narusza procedurę i co z tym zrobić?

Ostatnie miesiące to okres wzmożonych, po-covidowych działań organów skarbowych. U wielu naszych Klientów toczą się obecnie czynności sprawdzające oraz kontrole podatkowe. Różnią się one jednak od tych podejmowanych w latach poprzednich – urzędy stosując pewne „tricki” proceduralne, ułatwiają sobie prace, naginając…

Wydarzenie

VII Forum branży TFI

Przed nami VII edycja Forum branży TFI. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie zrzeszające ekspertów z branży TFI, które odbędzie się w 16 czerwca (środa), o godz. 10:00.

Wydarzenie

[ON-LINE LIFE SCIENCES MEET-UP vol. 1]: Podatki w sektorze Life Sciences

z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na pierwszy Life Sciences Meet-up dedykowany podatkom w sektorze Life Sciences. Podczas bezpłatnego webinarium omówimy kluczowe obecnie zagadnienia podatkowe dla branży farmaceutycznej, wyrobów medycznych, biotechnologicznej, medycznej i innych przedsiębiorców z sektora Life Sciences.

Wydarzenie

INSURANCE MEET-UP vol. 5

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Insurance Meet-up dedykowany podatkom w branży ubezpieczeniowej. Podczas bezpłatnego webinarium omówimy najważniejsze obecnie zagadnienia podatkowe dla sektora ubezpieczeniowego.

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: Ochrona danych osobowych w kontekście pracy zdalnej

18 maja pojawił się projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: FAKTURY KORYGUJĄCE – PRAKTYKA VS. PRZEPISY I OBJAŚNIENIA MF

Z początkiem 2021 r. w życie weszły kolejne zmiany w zakresie VAT. Regulacje SLIM VAT miały pomóc przedsiębiorcom oraz uprościć system, jednak z niektóre z nich, przynajmniej w początkowym okresie stosowania, znacznie komplikują rozliczenia. Problem związany jest przede wszystkim z fakturami korygującymi in minus.

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: Ceny transferowe przed zamknięciem roku podatkowego 2020 – kluczowe wyzwania

Większość z Państwa pracuje aktualnie nad zamknięciem nietypowego dla nas wszystkich 2020 roku. Pandemia sprawiła, że wiele firm musiało zmierzyć się z ogromną ilością wyzwań biznesowych, zmieniając modele operacyjne, czy też korzystając z różnych form pomocy publicznej. Zmiany te mogą generować dodatkowe obowiązki w zakresie…

Wydarzenie

[WEBCAST ALTO]: Wyrok TSUE ws. szyku rozstawnego przy WNT – szansa na odzyskanie nadpłaty podatku

Trybunał Sprawiedliwości UE wydał dzisiaj pozytywny dla podatników wyrok w polskiej sprawie dotyczący obowiązujących od 2017 r. przepisów ustawy o VAT o tzw. „szyku rozstawnym” przy rozliczeniu wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów / importu usług.

Wydarzenie

WEBINARIUM: Zmiany 2020 / 2021 w PIT i ZUS: Zmiany w przepisach i w praktyce podatkowej

W rok 2021 wchodzimy z nadziejami, iż sytuacja związana z epidemią COVID-19 będzie się normalizować, a epidemia stopniowo będzie wygasać. Niemniej jednak, przełom roku to również zawsze moment, w którym przedsiębiorcy muszą mierzyć się z różnego rodzaju zmianami w przepisach prawnych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.