Alerty

[ALERT ALTO] Polski Ład: Niezbędnik podatnika – Część 5 – Audyt B2B

Co tydzień przygotowywaliśmy alerty poświęcone tym zmianom w ramach Polskiego Ładu, które mogą być dla Państwa istotne. Poniżej prezentujemy ostatnią już część – Zmiany dotyczące umów B2B i rekomendowany w związku z nimi Audyt B2B (PIT / ZUS).

Alerty

[ALERT ALTO] Polski Ład w cenach transferowych – surowe kary KKS

Pośród ogromu zmian wprowadzanych przez Polski Ład, chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na sankcje KKS ustanawiane przez nowe przepisy w obszarze cen transferowych.

Alerty

[ALERT ALTO] Polski Ład: Niezbędnik podatnika – Część 4: Estoński CIT

Zgodnie z zapowiedzią, co tydzień będziemy przygotowywać alerty poświęcone tym zmianom, które mogą być dla Państwa istotne. Ich wdrożenie będzie wymagać bowiem wcześniejszego przygotowania organizacji.

Alerty

[ALERT ALTO] Wpływ na wynagrodzenia kadry menedżerskiej i ekspertów – zaktualizowany kalkulator

W związku z nowymi aktualizacjami w projekcie zmian do ustaw podatkowych oraz faktem, że projekt ten został uchwalony przez Sejm w miniony piątek i przekazany do Senatu, w przygotowaliśmy kolejną wersję naszego kalkulatora wynagrodzenia kadry menedżerskiej i ekspertów.

Alerty

[ALERT ALTO] Polski Ład: Niezbędnik podatnika – Część 3: Pakiet ulg na innowacje

Zgodnie z zapowiedzią, co tydzień będziemy przygotowywać alerty poświęcone tym zmianom, które mogą być dla Państwa istotne. Ich wdrożenie będzie wymagać bowiem wcześniejszego przygotowania organizacji.

Alerty

[ALERT ALTO] NSA podjął uchwałę (III FPS 1/21) w sprawie możliwości uznania silosów za budynki

Naczelny Sąd Administracyjny 29 września 2021 r. podjął uchwałę (sygn. akt III FPS 1/21) dotyczącą kwestii opodatkowania podatkiem od nieruchomości budowli, które posiadają wszystkie elementy konstrukcyjne typowe dla budynków (tj. są trwale związane gruntem, posiadają fundamenty oraz dach, a także są wydzielone z przestrzeni za…

Alerty

[ALERT ALTO] Polski Ład: Niezbędnik podatnika – Część 2 – Podatkowa Grupa Kapitałowa

Kontynuujemy cykl szczegółowych alertów poświęconych tym częściom Polskiego Ładu, które mogą być istotne dla większości z Państwa.

Alerty

[ALERT ALTO] Polski Ład: Niezbędnik podatnika – Część 1 – Grupa VAT

Rozpoczynamy cykl szczegółowych alertów poświęconych tym częściom Polskiego Ładu, które mogą być istotne dla większości z Państwa. Wdrożenie tych zmian będzie wymagać bowiem wcześniejszego przygotowania Państwa organizacji.

Alerty

[ALERT ALTO]: Tylko 107 dni na TP

Doskonale rozumiemy, że w związku z mnożącą się liczbą obowiązków raportingowych i nieustannymi zmianami podatkowymi, jesteście Państwo skupieni na wielu procesach i tematach podatkowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.