Specjalista ds. wdrożeń, utrzymania i integracji ERP enova365

Poszukujemy osoby, która będzie wdrażać i utrzymywać system enova365 w ALTO – dla potrzeb klientów ALTO Accounting oraz dla potrzeb księgowości wewnętrznej obsługujące spółki z grupy ALTO.

TWOJE ZADANIA NA CO DZIEŃ:

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych modułu księgowego oraz kadrowo-płacowego systemu enova365 u nowych klientów,
  • Konfiguracja i parametryzacja systemu enova365 pod kątem wymagań użytkowników wewnętrznych jak i zewnętrznych,
  • Współpraca z wewnętrznym działem technologicznym w celu integracji enova365 z innymi systemami – zarówno wewnątrz organizacji, jak i dla klientów zewnętrznych;
  • Szkolenia dla użytkowników z obsługi systemu i bieżące wsparcie wewnętrznego zespołu księgowego i kadrowo-płacowego;
  • Współpraca (w miarę potrzeb) z zewnętrzną firmą – partnerem enova365.
  • Docelowo rozważane jest budowa większego zespołu i powołanie odrębnej spółki, która byłaby partnerem enova365 i obsługiwałaby nie tylko spółki ALTO, ale też inne podmioty korzystające z systemu enova365.

CO JEST DLA NAS WAŻNE W TEJ ROLI:

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu modułu księgowego oraz kadrowo-płacowego systemu enova365,
  • Chcesz rozwijać się w obszarze wdrożeń księgowych i kadrowo-płacowych,
  • Swobodnie poruszasz się w środowisku MS Windows, pakiecie Office, szczególnie dobrze obsługujesz Excela, myślisz analitycznie,
  • Mile widziana znajomość MS SQL oraz programu Saldeo,
  • Jesteś osobą samodzielną, jednak rozumiesz, że pracą zespołową można przenosić góry,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość) lub informatyczne.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Partnerską atmosferę pracy,
  • Pracę w profesjonalnym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość pracy zdalnej / w trybie hybrydowym,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zarówno zawodowego jak i osobistego,
  • Zespół otwarty na nowe pomysły i dokonywanie zmian.