Kariera

Specjalista ds. Rekrutacji i Rr

Szukasz możliwości rozwoju w pracy w wewnętrznym dziale HR? Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych “end to end”
  • wyszukiwanie i selekcja kandydatów poprzez stosowanie różnych metod, w tym w dużej mierze direct search
  • współpraca z Hiring Managerem na każdym etapie rekrutacji
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, dbanie o Candidate Experience
  • współpraca z podmiotami i organizacjami wspierającymi działania rekrutacyjne
  • onboarding nowych pracowników
  • codzienna współpraca z HR Managerem
  • koordynacja i wsparcie wszelkich działań związanych z obszarem miękkiego HR

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w rekrutacji w tym metodą direct search – wymóg konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziome min B2
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • znajomość narzędzi, najlepszych praktyk z obszaru rekrutacji, employer brandingu oraz trendów HR
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w rekrutacji w obszarze podatków oraz księgowości
  • doświadczenie w pracy w firmie rekrutacyjnej

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w wewnętrznym dziale HR
  • zdobycie doświadczenia w obszarze miękkiego HR
  • jasna ścieżka rozwoju kariery w dziale HR
  • wsparcie doświadczonego HR Managera na każdym etapie pracy