Kariera

Senior Consultant PIT w Zespole TAX

Do zespołu ALTO Tax poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko: Senior Consultant PIT

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa w obszarze PIT;
  • udział w projektach dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym;
  • przygotowywanie opinii w języku polskim i angielskim;
  • analiza przepisów podatkowych oraz przygotowywanie research’y;
  • przeprowadzanie przeglądów podatkowych, przygotowywanie projektów opinii z zakresu prawa podatkowego.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo lub ekonomia);
  • 5 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym w zespole zajmującym się doradztwem w zakresie PIT;
  • znajomość prawa podatkowego oraz otwartość do poszerzania wiedzy w tym obszarze;
  • doświadczenie w realizacji projektów podatkowych;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
    • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint);
    • wysokie umiejętności analityczne;
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności interpersonalne;
  • odpowiedzialności za wykonywane zadania oraz samodzielności.

To oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • ciekawe i złożone projekty;
  • możliwość samorealizacji oraz jasno określoną ścieżkę kariery;
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • pracę w zgranym zespole, wsparcie przy wdrożeniu i bardzo dobrą atmosferę w pracy na co dzień
  • możliwość rozwoju w obszarach PIT, B+R lub General TAX.