Kariera

Senior Consultant B+R w Zespole Tax

Do zespołu ALTO Tax poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko: Senior Consultant B+R

Twój zakres obowiązków:

  • identyfikacja i analiza działań potencjalnie badawczo-rozwojowych;
  • przygotowywanie dokumentacji techniczno-finansowej dot. wdrożenia ulg na innowacje;
  • samodzielna współpraca z klientami w ramach projektów;
  • zarządzanie portfolio klientów;
  • budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami;
  • wdrażanie ulg podatkowych związanych z działalnością B+R / innowacjami:
    • Ulga B+R – przede wszystkim
    • IP BOX
    • Ulga na prototypy,
    • Ulga na robotyzację.

Nasze wymagania:

  • 2-5 lat doświadczenia w doradztwie (preferencyjnie), ośrodkach naukowych lub w branżach zaawansowanych technologicznie,
  • umiejętność identyfikacji działalności badawczo-rozwojowej (B+R) prowadzonej przez przedsiębiorstwa,
  • ukończone studia,
  • znajomość podstawowych zagadnień i dokumentów z dziedziny księgowości, płac,
  • umiejętność poszukiwania i analizy danych, sporządzania raportów i podsumowań tematycznych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel korzystanie z funkcjonalności takich jak: tabela przestawna, funkcje matematyczne i logiczne, umiejętność formatowania dokumentów,
  • bardzo dobre umiejętności w zakresie redagowania tekstu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność, doskonała organizacja pracy w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • ciekawe i złożone projekty;
  • możliwość samorealizacji oraz jasno określoną ścieżkę kariery;
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • pracę w zgranym zespole, wsparcie przy wdrożeniu i bardzo dobrą atmosferę w pracy na co dzień
  • możliwość rozwoju w obszarach PIT, B+R lub General TAX.