Kariera

Receptionist / Office Assistant

Obecnie szukamy osoby na stanowisko Receptionist / Office Assistant.

 Opis stanowiska:

  • Opieka nad biurem oraz bieżące wsparcie pracowników firmy w ich codziennych wyzwaniach;
  • Przyjmowanie naszych gości oraz obsługa połączeń telefonicznych;
  • Nadzór nad korespondencją wychodzącą i przychodzącą oraz współpraca z firmami zewnętrznymi (firmy dostawcze, kurierskie, cateringowe);
  • Zapewnienie skutecznego przepływu informacji oraz koordynowanie obiegu dokumentów
    w firmie;
  • Pomoc w organizacji eventów firmowych;
  • Realizowanie bieżących zadań administracyjnych.

Oczekiwania od kandydata:

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność i wielozadaniowość;
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy, chęć do nauki i inicjatywa;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację mailową i telefoniczną;
  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz komputera i pakietu MS Office;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobycia doświadczenie oraz ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy
    w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy;
  • Liczne eventy pozapracowe w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe;
  • Pakiet benefitów.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@altoadvisory.pl z dopiskiem Receptionist /
Office Assistant

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Jeżeli chcą Państwo brać udział w przyszłych prowadzonych przez nas rekrutacjach, prosimy dodatkowo o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”