Kariera

Praktyki w zespołach Tax, Legal, Accounting

Wiesz, że doradztwo podatkowe, prawne lub księgowe to jest to? Zaaplikuj na praktyki do ALTO.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników merytorycznych w ramach bieżących zadań i projektów :
  • TAX – researche podatkowe prowadzone pod okiem doświadczonych doradców podatkowych oraz przeprowadzanie analizy przepisów prawa podatkowego, aktywny udział w tworzeniu opinii podatkowych, kontakt z urzędami
  • KSIĘGOWOŚĆ (zespół ACCOUNTING) – weryfikacja poprawności faktur i wprowadzenie do systemu Enova, ewidencja dokumentów źródłowych w programach księgowych, segregowanie i archiwizowanie dokumentów, inne prace księgowe, wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych oraz sprawozdawczości bankowej – GUS, NBP, przygotowywanie dokumentów na potrzeby audytów i kontroli finansowych, prace administracyjne zlecane na bieżąco oraz udział w bieżących projektach.
  • LEGAL – wsparcie pracowników kancelarii w realizacji bieżących zadań i projektów, pomoc w przygotowywaniu dokumentów korporacyjnych spółek obsługiwanych przez kancelarię, aktywny udział w tworzeniu opinii prawnych, przeprowadzanie analizy przepisów prawa, w szczególności w zakresie, prawa spółek oraz prawa rynków kapitałowych.

Nasze wymagania:

  • jesteś studentem 4 lub 5 roku prawa lub kierunków ekonomicznych
  • chciałbyś pracować w młodym zespole, który ma mnóstwo ciekawych i ambitnych projektów
  • ważna jest dla Ciebie jasna ścieżka rozwoju
  • stawiasz na atmosferę w pracy, współpracę i pozytywne towarzystwo
  • wiesz, że doradztwo podatkowe lub prawne to jest to, szukasz osób, które wprowadzą Cię w ten świat i wyjaśnią na czym polega praca w firmie doradczej

To oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu praktyk
  • przyjazne i bardzo pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy
  • system pracy hybrydowej