Kariera

Praktykant/Praktykantka w dziale ALTO Accounting

Aktualnie do zespołu ALTO Accounting poszukujemy praktykantów.

Obowiązki:

  • weryfikacja poprawności faktur i wprowadzenie do systemu Enova,
  • ewidencja dokumentów źródłowych w programach księgowych,
  • segregowanie i archiwizowanie dokumentów, inne prace księgowe,
  • wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych oraz sprawozdawczości bankowej – GUS, NBP,
  • przygotowywanie dokumentów na potrzeby audytów i kontroli finansowych,
  • prace administracyjne zlecane na bieżąco oraz udział w bieżących projektach.

Oczekiwania:

  • student ostatniego roku studiów magisterskich lub absolwent studiów (kierunek rachunkowość, finanse, ekonomia lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programów MS Office,
  • dyspozycyjność do pracy minimum 3 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne,
  • możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • możliwość awansu po okresie odbywania praktyk.